Serwis okien Wrocław

Serwis okien Wrocław. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie serwisu okien we Wrocławiu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży stolarki okiennej. Usługa serwisowania okuć okiennych obejmuje wszystkich producentów. Znamy specyfikę, jak i warunki użytkowania okien, dzięki czemu możemy zadbać o odpowiednią konserwację i naprawę stolarki okiennej. Nasze usługi świadczymy na terenie Wrocławia i okolic.

Serwis okien Wrocław
Serwis okien Wrocław

Niewielu z nas zdaje sobie sprawę z tego, że coroczny przegląd oraz regulacja okien jest bardzo ważna. Poprawia ona szczelność naszych okien oraz przedłuża ich żywotność nawet o 40%. Najlepsi producenci okuć okiennych zalecają regulację i smarowanie okuć co najmniej raz, a najlepiej dwa razy w roku tj. przed lub w trakcie sezonu grzewczego oraz przed nadejściem upałów.

Wcześniejsza regulacja gwarantuje najmniejsze straty ciepła w chłodne dni. Z przyjemnością uczynimy Wasze okna bardziej przyjaznymi, funkcjonalnymi, a przede wszystkim bezpiecznymi i prostszymi w obsłudze.

Serwis okien Wrocław

W ramach pogwarancyjnego serwisu okien oferujemy m.in.:

 • Regulację okien i konserwację okuć okiennych
 • Konserwację lub wymianę uszczelek w oknach
 • Wymianę okuć (zużytych elementów)
 • Doszczelnienie okien
 • Montaż dodatkowych elementów wyposażenia takich jak: zatrzaski balkonowe, klamki z kluczykiem, klamki z przyciskiem

Serwis okien we Wrocławiu

Ceny naszych usług są ustalane indywidualnie w zależności od typu oraz zakresu świadczonych usług. Dokładny koszt naszej usługi serwisowej jest możliwy do określenia po BEZPŁATNEJ wizycie naszego pracownika.

 • Serwis okien Wrocław opinie
 • Serwis okien drewnianych Wrocław
 • Uszczelnianie okien Wrocław
 • Regulacja okien Wrocław cena
 • Serwis okien Siechnice
 • serwis okien i drzwi Wrocław
 • serwis okien we Wrocławiu
 • Serwis okien Wrocław opinie

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

 • 15 lat doświadczenia
 • Gwarancja na wykonane usługi
 • Krótkie terminy realizacji
 • Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie, solidnie, indywidualnie uczciwie
 • Tysiące zadowolonych klientów

Dlaczego warto zamówić serwis okien we Wrocławiu?

Serwis okien Wrocław to usługa, która polega na konserwacji i naprawie okien. Jest to szczególnie ważne, ponieważ okna są ważnym elementem budynku i odgrywają istotną rolę w zapewnieniu odpowiedniego oświetlenia, wentylacji oraz izolacji termicznej. Dlatego też warto zadbać o ich prawidłowe funkcjonowanie i regularnie korzystać z usług takich jak serwis okien Wrocław, serwis okien we Wrocławiu, serwis okna Wrocław, naprawa okien Wrocław, naprawa okien we Wrocławiu, naprawa okna Wrocław, regulacja okien Wrocław, regulacja okien we Wrocławiu, wymiana uszczelek w oknach we Wrocławiu, wymiana uszczelek w oknach PCV.

Usterki w oknie mogą powodować różne przyczyny. Najczęstszą przyczyną uszkodzenia okuć jest brak regularnej konserwacji okien. Jeżeli klamka zaczyna ciężko chodzić, nie można zamknąć klamki do końca oznacza to, że okucie okienne zaczyna się zacierać. Brak konserwacji powoduje pękniecie kasety zasuwnicy, wówczas klamka kręci się dookoła, a okna nie można zamknąć. W takiej sytuacji należy wezwać serwis okien z Wrocławia.  Regularna konserwacja okien we Wrocławiu oraz regulacja okien we Wrocławiu przedłuża ich żywotność nawet o 40%. Najlepsi producenci okuć okiennych zalecają regulację i smarowanie okuć co najmniej raz, a najlepiej dwa razy w roku tj. przed lub w trakcie sezonu grzewczego oraz przed nadejściem upałów.  Dlaczego właśnie w tych okresach powinno się przeprowadzać  serwis okien we Wrocławiu?  W okresie wiosenno-letnim możemy sprawdzić czy po zimie nie wystąpiły uszkodzenia okuć okiennych, uszczelek, natomiast w okresie jesienno-zimowym możemy odpowiednio przygotować okna na zimowe warunki atmosferyczne.

Jak nasza firma wykonuje profesjonalny serwis okien we Wrocławiu?

Przed usługą serwisu okien klient powinien okna dokładnie umyć. Nasz serwis okien z Wrocławia wyczyści okucia oraz je zakonserwuje atestowanym środkiem do konserwacji okuć. Przegląd okien we Wrocławiu obejmuje również dokręcenie zaczepów, wkrętów, sprawdzenie mocowania przy narożnikach etc. i najważniejsze należy wykonać prawidłową regulację okien, tak aby okna nie ocierały o zaczepy, ościeżnicę.  Taka sama kolejność powinna być w przypadku uszczelek. Na początku należy  dokładnie umycie uszczelkę wodą z płynem,  następnie sprawdzamy stan uszczelek. Jeżeli uszczelka do okien jest elastyczna wykonujemy konserwację uszczelek silikonem do uszczelek. Jeżeli uszczelka jest sparciała, twarda wówczas wymieniamy uszczelkę na nową.

Jakie są skutki braku konserwacji okien we Wrocławiu?

Jeżeli nie będziemy regularnie przeprowadzać serwisu okien, okna znacznie szybciej stracą swoje właściwości. Brak konserwacji okuć oraz uszczelek może doprowadzić do szybszego starzenia się. Sprawne okna to komfort i bezpieczeństwo, dlatego wykonując serwis okien przez serwis okien z Wrocławia masz pewność, że posłużą one jeszcze przez lata.

Kiedy należy wezwać serwis okien z Wrocławia?

Jeżeli klamka ciężko się obraca lub nie dochodzi do końca? Klamka okienna kręci się w kółko? Skrzydło okienne ociera o ościeżnicę? Gdy drzwi balkonowe trzeba dopychać na siłę, by zamknąć? Okno się zablokowało? Klamka okienna nie chce się ruszyć? Takie oznaki świadczą o konieczności regulacji, naprawie i konserwacji okuć. Pamiętajcie, że tego typu usterki nie naprawione na czas doprowadzają do uszkodzenia okuć! 

Wybrane opinie naszych klientów. Serwis okien wykonany u naszych klientów.

Regulacja okien ul. Popowicka Wrocław (Popowice Wrocław Fabryczna)

Pan Piotr:

Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.
Okna zostały wyregulowane fachowo, w mieszkaniu od razu zrobiło się ciszej i ciepłej. Dostaliśmy też zestaw porad, jak dbać okna w przyszłości. Szybki termin realizacji i punktualność.
Z usług Pana Łukasza na pewno będę jeszcze korzystał.

 

Serwis okien: ul. Kajdasza Wrocław (Wrocław Jagodno)

Pan Jakub:

Polecam serdecznie. Bardzo fachowo i szybko wykonany serwis okien w całym mieszkaniu w przystępnej cenie.
Pan który przeprowadzał serwis polecił również jakie klamki sobie kupić, żeby nie było problemu z otwieraniem okna.
Pan wykonywał również serwis okien u mojej mamy w zeszłym roku i tez jest bardzo zadowolona, gdyż okno nie chciało się zamykać.

 

Naprawa drzwi balkonowych ul. Zachodnia Wrocław (Stare Miasto)

Pani Anna:

Ho Ho! Takiego profesjonalizmu i tak ogromnej wiedzy, nie spodziewałam się. Jestem b. mile zaskoczona. Punktualność i kultura P. Łukasza na najwyższym poziomie. Do zobaczenia jesienią na serwisie moich okien. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

 

Naprawa okna, wymiana kasety naprawczej zasuwnicy,  ul. Drukarska Wrocław (Wrocław Krzyki)

Pani Monika:

Prawdziwi fachowcy! Pan Łukasz przyjechał do nas do zepsutego okna, mimo że miał dzień wolny tuż przed świętami 🙂 Okno naprawił, resztę okien uszczelnił. Dwudziestoletnie okna są teraz szczelne jak nowe! Przy okazji zamówiliśmy rolety, które pan Łukasz pomógł nam dobrać. Szybki, fachowy montaż, rolety sprawdzają się pięknie. Panowie bardzo uprzejmi i rzetelni. Gorąco polecam, jeśli szukacie eksperta od okien i rolet, to właśnie go znaleźliście! Pięć gwiazdek to za mało

 

Przegląd okien, Regulacja okien, konserwacja okien, ul. Komandorska (Wrocław Krzyki)

Pan Artur:

Firma wykonała u mnie serwis okien po kilku latach użytkowania bez przeglądów. Wszystko sprawnie i czysto, od razu zostałem przeszkolony z obsługi okna żebym mógł sam w miarę potrzeb regulować sobie co trzeba 🙂

 

Naprawa okien, naprawa drzwi balkonowych ul. Poleska

Pani Karolina

Polecam bardzo usługi regulacji i naprawy okien u Pana Łukasza. W grudniu poproszony o naprawę okna- nie tylko zrobił to perfekcyjnie i sprawnie, ale też nasmarował nam zawiasy od drzwi w mieszkaniu i powiedział jak o nie dbać. Czas oczekiwania na dojazd nie jest długi. Pan Łukasz jest fachowcem, który nie tylko wie dobrze co robi kiedy naprawia, ale też wiele rzeczy może doradzić profilaktycznie. Faktura za usługę dotarła na maila. Oceniam go jako specjalistę i bardzo uprzejmego i uczciwego fachowca 🙂 Polecam z czystym sumieniem każdemu, kto potrzebuje rzetelnej i szybkiej naprawy!

 

Do kogo skierowana jest oferta Osłony okienne Łukasz Studziński?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą, jesteśmy zawsze do dyspozycji – wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Wycena na terenie Wrocławia i okolic zawsze jest bezpłatna i niezobowiązująca. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych na terenie Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowościach takich jak: Radwanice, Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Sobótka, Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie

 

Zobacz również:

Gdzie oferujemy serwis okien?

Nasze usługi wykonujemy na terenie całego Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowości takich jak: Bielany Wrocławskie, Radwanice, Siechnice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Oleśnica, Oława, Kobierzyce, Środa Śląska, Brzeg, Jelcz-Laskowice i inne. Co zawiera naprawa okien?

Dlaczego warto wybrać nasz serwis okien z Wrocławia?

Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w serwisowaniu okien.
Udzielamy gwarancja na wykonane usługi.
Oferujemy krótkie terminy realizacji.
Do każdego klienta podchodzimy profesjonalnie, solidnie, indywidualnie uczciwie.
Posiadamy setki zadowolonych klientów z Wrocławia i okolic.

Ile kosztuje serwis okien we Wrocławiu?

Ceny naszych usług w zakresie serwisu okien, są ustalane indywidualnie bezpośrednio z Klientem oraz w zależności od typu oraz zakresu świadczonych usług. Dokładny koszt naszej usługi serwisowej jest możliwy do określenia po BEZPŁATNEJ wizycie naszego pracownika.