Plisy okienne

Plisy okienne zwane również żaluzjami plisowanymi to jedno z nowocześniejszych rozwiązań na dzień dzisiejszy. Możliwość zamocowania ich na oknach dachowych, balkonowych, okrągłych czy skośnych spowodowała, iż cieszą się one ogromną popularnością. Plisy okienne pasują na wszystkie typy przeszkleń i nie ograniczają otwierania skrzydeł okiennych.

Plisy okienne

Odznaczają się dużą funkcjonalnością, istnieje możliwość przesłonięcia jedynie dolnej części okna, pozostawienie tkaniny na środku lub całkowite przesunięcie jej na górną część szyby.

Plisy okienne Wrocław
Plisy okienne Wrocław

To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na ochronę przed promieniami słonecznymi, a jednocześnie nie ogranicza nas, kiedy chcemy wiedzieć, co dzieje się na zewnątrz. Plisy okienne montowane są na ramie okiennej.

Dlaczego warto wybrać plisy okienne z Wrocławia?

  • Plisy pasują do każdego rodzaju okna i nie ograniczają jego otwierania
  • Idealne do przysłonięcia bardzo dużych powierzchni przeszklonych
  • Żaluzje plisowane mogą być montowane w świetle szyby bezpośrednio do listwy przyszybowej, na wieszakach kątowych do listwy przyszybowej, bądź bezinwazyjnie na skrzydle okiennym
  • Plisy okienne dają możliwość zasłonięcia dowolnej części okna
  • Tkaniny, z których plisy okienne są wykonane, stanowią także elegancką i nowoczesną dekorację okna

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę plis okiennych?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny plis należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż plis. Zamów plisy okienne z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

 

Co to są plisy okienne Wrocław, plisy na okno Wrocław, żaluzje plisowane Wrocław, rolety plisowane Wrocław?

Plisy okienne to osłony okienne, które odznaczają się dużą funkcjonalnością, istnieje możliwość przesłonięcia jedynie dolnej części okna, pozostawienie tkaniny na środku lub całkowite przesunięcie jej na górną część szyby.  To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na ochronę przed promieniami słonecznymi, a jednocześnie nie ogranicza nas, kiedy chcemy wiedzieć, co dzieje się na zewnątrz. Plisy okienne Wrocław montowane są najczęściej  inwazyjnie w świetle szyby do listwy przyszybowej, w przypadku tzw. płytkich listew przyszybowych montaż żaluzji plisowanych odbywa się za pomocą wieszaków kątowych, istnieje również możliwość montażu bezinwazyjnego za pomocą uchwytów, które mocuje na górnej krawędzi skrzydła okiennego.

Jak działają rolety plisowane Wrocław?

Dzięki temu, iż materiał plisy jest ułożony w harmonijkę oraz sznurki, które są  przeplecione przez plisę okienną istnieje możliwość odsłaniania i zasłaniania rolet plisowanych w dowolny sposób. Sznurki plisy na wymiar Wrocław prowadzone są przy samej krawędzi tkaniny, dzięki czemu plisa okienna podczas użytkowania jest zawsze równo ułożona przy szybie okiennej, niezależnie czy okno jest zamknięte, czy uchylone.  Żaluzja plisowana Wrocław, jej sterowanie odbywa się za pomocą uchwytów mocowanych w listwie górnej i dolnej..

Czy rolety plisowane nie ograniczają otwierania okna?

Największą zaletą jakie posiadają rolety plisowane Wrocław jest to, że plisy okienne Wrocław  przylegają całkowicie do powierzchni szyby. Dzięki temu nie zabierają one miejsca w obrębie wnęki okiennej i nie stanowią problemu przy całkowitym otwarciu okna. Dotyczy to plisy okiennej, której montaż wykonywany jest w świetle szyby.

Jakie plisy okienne znajdziesz w naszej ofercie?

Oferowane przez nas żaluzje plisowane na wymiar Wrocław  dostępne są w wielu modelach i konfiguracjach. Przy oknach do szerokości 150 cm żaluzje plisowane obsługiwane są za pomocą uchwytów. Rolety plisowane zaciągane od dołu na wymiar obsługiwane są uchwytami, jest to tzw. model AB41.

Powyżej 150 cm szerokości plisa okienna Wrocław obsługiwana jest sznurkiem, tkanina ułożona w harmonijkę zwija się od dołu do górny jak klasyczna roleta, jest to model  A011. Rolety plisowane  góra dół do okien dachowych idealnie przylegają do powierzchni szyby, bez względu na ich kąt nachylenia. Dzięki zastosowanym linkom, bądź prowadnicom plisa dachowa gwarantuje pełen komfort w użytkowaniu. W naszej ofercie posiadamy plisy okienne w wielu kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do każdego wnętrza.

W zależności od zapotrzebowania oferujemy plisy transparentne, plisy zaciemniające, plisy termoizolacyjne. Nasze plisy okienne na wymiar Thermo wykonane są ze specjalnego materiału, który nie tylko zaciemnia w 100%  pomieszczenie, ale także zatrzymuje promienie słoneczne, co ogranicza wzrost temperatury we wnętrzu pomieszczenia. W standardowej opcji nasze plisy okienne posiadają profile w kolorach biały, brąz, srebrny, za dopłatą oferujemy profile w okleinie: złoty dąb, orzech, dąb bagienny, sosna, mahoń, antracyt, oliwa, czarny, winchester. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym profili nasze rolety plisowane Wrocław pasują do wnętrza zarówno w nowoczesnym, jak i klasycznym stylu.

Jak pielęgnować rolety plisowane na wymiar?

Nasze rolety plisowane wystarczy raz na jakiś czas przetrzeć ściereczką namoczoną w wodzie z detergentem, aby skutecznie usunąć z nich kurz czy inne zabrudzenia. Niektóre rodzaje żaluzji plisowanych można wyprać ręcznie z użyciem delikatnych detergentów. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się, w jaki sposób dbać o rolety plisowane, warto skontaktować się  z naszymi ekspertami, którzy posiadają fachową wiedzę.

Jak nas wyszukują klienci?

Plisy okienne Wrocław, żaluzje plisowane Wrocław, rolety plisowane Wrocław, plisy termoizolacyjne Wrocław, żaluzje termoizolacyjne Wrocław, plisy na wymiar Wrocław,  plisy okienne na wymiar Wroclaw, żaluzje plisowane na wymiar Wrocław, rolety plisowane na wymiar Wrocław,  plisy okienne opinie, żaluzje plisowane opinie, rolety plisowane opinie, tanie plisy Wrocław, montaż plis Wrocław, montaż żaluzji plisowanych Wrocław, montaż rolet plisowanych Wrocław, gdzie kupić plisy?

Jak zamówić żaluzje plisowane na wymiar?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju plisy okiennej i wymiaru, co skutkuje precyzyjnym dobraniem odpowiedniego systemu. W celu wstępnej wyceny żaluzji plisowanej należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. Naszym klientom oferujemy usługi najwyższej jakości i zawsze w dogodnych terminach. Proponujemy precyzyjnie dobrane produkty zgodne z najnowszymi panującymi trendami. Nasz wykwalifikowany zespół wykona profesjonalny pomiar oraz montaż plis. Na wszystkie plisy okienne Wrocław udzielamy gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

 

 

Jak otrzymać wycenę plis okiennych?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny plis należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż plis. Zamów plisy okienne z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

 
 
Zobacz również: