Rolety w kasecie Wrocław

Cz jesteś zadowolony z usługi? 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 oddanych głosów, średnia: 4,00 z 5)

Loading…

Rolety materiałowe w kasecie  są obecnie jednym z najpopularniejszych rodzajów osłon okiennych. Dzięki nowoczesnym tkaninom, z których są wykonane zapewniają skuteczną ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, a różnorodność kolorów i wzorów pozwala na ich idealne dopasowanie do każdego wnętrza.

Rolety w kasecie Wrocław
Rolety w kasecie Wrocław

Rolety w kasecie mogą być przyklejane lub przykręcane do okna, bądź też montowane do ściany. Dzięki różnym systemom rolet w kasecie, możemy je dopasować do każdego rodzaju okna, tak aby tworzyły integralną całość.

Dlaczego warto wybrać rolety w kasecie z Wrocławia?

  • Kaseta chroni tkaninę po zwinięciu rolety, przedłużając jej żywotność
  • Prowadnice eliminują prześwity oraz zapewniają stabilne prowadzenie tkaniny przy uchylonym oknie
  • Samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwala zatrzymać roletę w dowolnej pozycji
  • Listwa dolna obciążająca idealnie napina materiał rolety
  • Duży wybór tkanin

Jakie są rodzaje rolet w kasecie z Wrocławia?

  • Roleta Uni jest to osłona w kasecie z prowadnicami płaskimi. Tkanina po zwinięciu schowana jest w półkasecie, dzięki prowadnicą bocznym tkanina jest równolegle przy szybie, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Uni Wrocław: kasetka przykręcana jest do listwy przyszybowej, prowadnice są przyklejane za pomocą piankowej taśmy dwustronnej.
  • Roleta Uni Plus jest to osłona w kasecie z prowadnicami przestrzennymi. Tkanina po zwinięciu schowana jest w kasecie, dzięki prowadnicą bocznym tkanina jest równolegle przy szybie, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Uni Plus Wrocław: kasetka przyklejana jest do skrzydła okiennego, prowadnice są przyklejane za pomocą piankowej taśmy dwustronnej.
  • Roleta Maxima wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa w kasecie, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Maxima istnieje możliwość zamontowania prowadnic bocznych, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.

Zamów rolety w kasecie z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

Ile kosztują rolety w kasecie?

Rolety w kasecie kosztują? Porównując ceny różnych producentów, można wywnioskować, że te są podobne. Średnio cena rolety dzień i noc w rozmiarze 40 x 100 cm to koszt rzędu 50-110 zł.

Jak otrzymać wycenę rolet w kasecie?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny rolet należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż rolet.

Zobacz również:


Już 71 osób skorzystało z informacji zawartych na tej stronie.