Rolety zewnętrzne Wrocław

Rolety zewnętrzne są typem osłon okiennych zewnętrznych, które doskonale  zabezpieczają przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Rolety zwiększają również izolację akustyczną, odczuwalnie obniżając poziom hałasu w pomieszczeniach.

Oferowane przez naszą firmę rolety zewnętrzne z Wrocławia wykonane są z najwyższej jakości profili aluminiowych oraz PCV co zapewnia ich długotrwałą i bezproblemową pracę przez cały okres ich użytkowania.

Rolety zewnętrzne Wrocław
Rolety zewnętrzne Wrocław

Rolety zewnętrzne mogą być sterowane:

 • Ręcznie za pomocą zwijacza wyposażonego w sznurek/taśmę
 • Samoczynnie podnoszone przez sprężynę po odblokowaniu zamka
 • Elektrycznie za pomocą włącznika ściennego lub radiowo za pomocą pilota

Dlaczego warto wybrać rolety zewnętrzne z Wrocławia?

 • Rolety zewnętrzne są bardzo łatwa w obsłudze przy wykorzystaniu pełnej automatyki
 • Konstrukcja rolet zewnętrznych wykonana jest z wysokiej jakości profili aluminiowych oraz PCV co zapewnia ich długotrwałą i bezproblemową pracę przez cały okres ich użytkowania
 • Rolety zewnętrzne zatrzymują w zimie ciepło w budynku, a latem zapobiegają nadmiernemu nagrzaniu się pomieszczeń
 • Rolety zewnętrzne zabezpieczają okna przed zniszczeniem oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi
 • Szeroka gama kolorystyczna profili rolet zewnętrznych pozwala idealnie dopasować roletę do każdego wnętrza

Jakie są rodzaje rolet zewnętrznych z Wrocławia?

 • Rolety w skrzynkach aluminiowych adaptacyjne przeznaczone są do stosowania w istniejących budynkach. Przeznaczone głównie do budynków istniejących. Mogą być montowane bezpośrednio do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie. Możliwość integracji z moskitierą.
 • Rolety w skrzynkach aluminiowych podtynkowe instalowane po zamontowaniu okien, a przed ociepleniem budynku. Przeznaczone głównie do budynków nowo wznoszonych. Stanowią integralną całość elewacji. Możliwość integracji z moskitierą. Zapewniają doskonałą izolację termiczną.
 • Rolety w skrzynkach PCV nadstawne przeznaczone głównie do budynków istniejących. Mogą być montowane bezpośrednio do stolarki okiennej (we wnęce) lub bezpośrednio na ścianie. Możliwość integracji z moskitierą.

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę rolet zewnętrznych ?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny rolet należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż rolet.

Zamów rolety zewnętrzne z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.