Markizy tarasowe Wrocław

Markizy tarasowe to doskonale sprawdzający się zewnętrzny system chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem znajdujący zastosowanie najczęściej na balkonach i tarasach. Materiały

stosowane w naszych markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej Teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenie nie wnikają w strukturę tkaniny. Konstrukcja markizy wykonana jest z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego.

Markizy tarasowe Wrocław
Markizy tarasowe Wrocław

Markizy mogą być sterowane:

  • Ręcznie za pomocą korby
  • Elektrycznie za pomocą włącznika ściennego lub radiowo za pomocą pilota

Dlaczego warto wybrać markizy tarasowe z Wrocławia?

  • Markiza tarasowa jest bardzo łatwa w obsłudze przy wykorzystaniu pełnej automatyki
  • Konstrukcja markiz tarasowych wykonana jest z ekstrudowanego aluminium
  • W ramionach markiz zastosowano łańcuchy Fleara
  • Tkaniny markizowe zapewniają komfort termiczny i ochronę przed promieniowaniem UV
  • Tkaniny markizowe wyprodukowane w 100% z włókna akrylowego barwionego w masie chemicznej zapewniają ochronę przed utrata koloru

Jakie są rodzaje markiz tarasowych z Wrocławia?

  • Markiza bez kasety: stosunkowo lekkie i ekonomiczne rozwiązanie. Są szczególnie polecane do montażu we wnękach, gdzie osłona tkaniny przed warunkami atmosferycznymi nie jest niezbędna. W przypadku innych miejsc zalecamy montaż dodatkowego daszka, osłaniającego markizę.
  • Markiza w półkasecie: po zwinięciu tkanina w całości jest schowana, a ramiona markizy pozostają odsłonięte. To nieco cięższe i droższe rozwiązanie, ale gwarantuje zabezpieczenie tkaniny przed zabrudzeniem. Dzięki konstrukcji na belce kwadratowej, całość konstrukcji jest sztywniejsza i umożliwia montaż markizy o większych rozmiarach.
  • Markiza w pełnej kasecie: to najbardziej eleganckie rozwiązanie na rynku. Markiza po zwinięciu w całości jest schowana w kasecie, dzięki temu zarówno tkanina jak i konstrukcja są chronione przed zanieczyszczeniami i warunkami atmosferycznymi.

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę markizy tarasowej ?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny markiz należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż markiz.

Zamów markizy tarasowe z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.