Żaluzje aluminiowe Wrocław

Żaluzje aluminiowe to jedne z najbardziej uniwersalnych osłon okiennych. Żaluzje można zamontować zarówno na ścianie, jak i na ramie okiennej. Dzięki możliwości regulowania kąta nachylenia lamel, a jednocześnie podciągania i opuszczania całej osłony, istnieje możliwość precyzyjnego regulowania wpadającego światła. Doskonale odbijają ciepło i promienie słoneczne chroniąc pomieszczenia przed nagrzaniem z zewnątrz. Wszystkie systemy w żaluzjach aluminiowych mają nowoczesny design i występują w niezliczonej gamie kolorystycznej.

Żaluzje aluminiowe Wrocław
Żaluzje aluminiowe Wrocław

Dlaczego warto wybrać żaluzje aluminiowe z Wrocławia?

  • Żaluzje aluminiowe to stylowe osłony w bardzo korzystnej cenie
  • Lamele żaluzji aluminiowych występują w trzech szerokościach 16 mm, 25mm, 50 mm
  • Przy zastosowaniu taśm zamiast sznurków, uzyskujemy efekt jak w żaluzjach drewnianych
  • Sprawdzają się w pomieszczeniach o dużej wilgotności
  • Żaluzje aluminiowe dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej

Jakie są rodzaje żaluzji aluminiowych z Wrocławia?

  • Żaluzja aluminiowa Classic lamele 16/25 mm to osłona, której górna rynna ma kształt ceownika. Sterowane za pomocą mechanizmu z pokrętłem, który pozwala płynnie regulować kąt nachylenia lameli żaluzji. Wyposażony jest on również w hamulec sznurka, który z kolei pozwala na zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości. Montaż żaluzji Classic: istnieje możliwość montażu inwazyjnego żaluzji przez przykręcenie do ramy okna lub bezinwazyjnego za pomocą specjalnych wieszaków, bądź do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
  • Żaluzja aluminiowa Classic lamele 50 mm to osłona, której górna rynna ma kształt ceownika. Sterowane za pomocą sznurków, którymi reguluje się kąt nachylenia lameli żaluzji oraz zatrzymuje się żaluzję na dowolnej wysokości. Montaż żaluzji Classic 50 mm: żaluzja może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
  • Żaluzja aluminiowa Venus lamele 16/25 mm to osłona, której unikalny i nowoczesny kształt kasety górnej idealnie wkomponowany jest w okno. Posiada ona również nowatorskie prowadzenie żyłki i taśmy, które są całkowicie niewidoczne po zamknięciu żaluzji. Sterowanie, czyli regulacja kąta nachylenia płatków i podnoszenie żaluzji, odbywa się za pomocą jednego mechanizmu łańcuszkowego.  Montaż żaluzji Venus 16/25 mm: żaluzja jest montowana w świetle szyby do listwy przyszybowej okna.

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę żaluzji aluminiowych?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny żaluzji należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż żaluzji.

Zamów żaluzje aluminiowe z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.