Moskitiery drzwiowe Wrocław

Moskitiery drzwiowe Wrocław. Moskitiery drzwiowe wykonane są ze specjalnie wzmocnionego  profilu aluminiowego, siatka moskitiery wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Technologia i materiały wykorzystywane przy produkcji siatki moskitiery zapewnia jej długowieczność, trwałość i wytrzymałość. Odpowiedniej wielkości otwory siatki skutecznie zatrzymują owady, nie utrudniając przy tym cyrkulacji powietrza oraz przenikania światła do pomieszczenia.

Moskitiera drzwiowa
Moskitiera drzwiowa Wrocław

Dlaczego warto wybrać moskitiery drzwiowe z Wrocławia?

  • Moskitiery drzwiowe to idealny sposób na ochronę wnętrza mieszkania przed owadami
  • Prosty montaż moskitiery drzwiowej
  • Moskitiery drzwiowe odporne są na zmienne warunki atmosferyczne
  • Siatka moskitiery wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV
  • Zastosowane w moskitierze drzwiowej magnesy zwiększają skuteczność moskitier

Jakie są rodzaje moskitier drzwiowych z Wrocławia?

  • Moskitiery drzwiowe z zawiasami, w przeciwieństwie do moskitier ramkowych są montowane do ramy okiennej na samozamykających się zawiasach. Dodatkowo zamontowane magnesy zwiększają skuteczność moskitier. Moskitiery tego typu są idealnym rozwiązaniem do drzwi balkonowych.
  • Moskitiery przesuwne to doskonałe rozwiązanie służące ochronie przeciw owadom w przypadku dużych przeszklonych wnęk jak: balkony, tarasy, witryny, etc. Skrzydło moskitiery przesuwa się na prowadnicach zamontowanych w górnej i dolnej części okna. Dzięki dużemu wyborowi szyn prowadzących, moskitiera może być zainstalowana w różnych typach drzwi.

Jak otrzymać wycenę moskitier drzwiowych ?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny moskitier należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż moskitier drzwiowych.

Zamów moskitiery drzwiowe z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

Zobacz nasze pozostałe usługi: