Rolety wolnowiszące Wrocław

Rolety wolnowiszące to bardzo praktyczne i eleganckie rozwiązanie osłon okiennych, które doskonale sprawdzi się na oknach o dużej powierzchni. Mogą być montowane wewnątrz wnęki okiennej oraz poza wnęką do ściany lub bezpośrednio do sufitu. Rolety wolnowiszące  możemy także zamontować bezpośrednio na ramie okiennej.

Rolety wolnowiszące Wrocław
Rolety wolnowiszące Wrocław

Dlaczego warto wybrać rolety wolnowiszące z Wrocławia?

  • Rolety wolnowiszące występują na odkrytym wałku, bądź w kasecie
  • Idealne do przysłonięcia bardzo dużych powierzchni
  • Łatwość czyszczenia i użytkowania
  • Prosty montaż do sufitu, ściany, wnęki okiennej lub ramy okiennej
  • Samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwala zatrzymać roletę w dowolnej pozycji

Jakie są rodzaje rolet wolnowiszących z Wrocławia?

  • Roleta Mini zalecana jest do okien o niedużych gabarytach, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Mini istnieje możliwość zamontowania prowadzenia bocznego w postaci żyłek, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Mini Wrocław: roleta przykręcana jest do skrzydła okiennego lub montowana jest bezinwazyjnie do skrzydła okiennego za pomocą wieszaków bezinwazyjnych.
  • Roleta Classic wolnowisząca jest to osłona bez kasety i prowadnic, która służy przede wszystkim do zasłonięcia wnęk okiennych, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Classic Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
  • Roleta Maxi wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa bez kasety i prowadnic, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
  • Roleta Maxima wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa w kasecie, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Maxima istnieje możliwość zamontowania prowadnic bocznych, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę rolet wolnowiszących?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny rolet należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż rolet.

Zamów rolety wolnowiszące z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.