Markizy balkonowe Wrocław

Markizy balkonowe to doskonale sprawdzający się zewnętrzny system chroniący przed nadmiernym nasłonecznieniem znajdujący zastosowanie najczęściej na balkonach. Materiały stosowane w naszych markizach wykonane są z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, impregnowanej Teflonem, dzięki czemu zanieczyszczenie nie wnikają w strukturę tkaniny. Konstrukcja markizy wykonana jest z elementów aluminiowych i stalowych pokrytych warstwą lakieru proszkowego.

Markizy balkonowe Wrocław
Markizy balkonowe Wrocław

Markizy mogą być sterowane:

  • Ręcznie za pomocą korby
  • Elektrycznie za pomocą włącznika ściennego lub radiowo za pomocą pilota

Dlaczego warto wybrać markizy balkonowe z Wrocławia?

  • Markiza balkonowa jest bardzo łatwa w obsłudze przy wykorzystaniu pełnej automatyki
  • Konstrukcja markiz tarasowych wykonana jest z ekstrudowanego aluminium
  • Uchwyty i osobno montowane ramiona znacznie ułatwiają montaż
  • Tkaniny markizowe zapewniają komfort termiczny i ochronę przed promieniowaniem UV
  • Tkaniny markizowe wyprodukowane w 100% z włókna akrylowego barwionego w masie chemicznej zapewniają ochronę przed utrata koloru

Jakie są rodzaje markiz balkonowych z Wrocławia?

  • Markiza Italia poręczowa to estetyczna osłona przed słońcem. Charakterystyczne dla tej markizy ramiona mocowane są do balustrady balkonu. Ich konstrukcja pozwala na ustawienie odpowiedniego kąta pochyłu. Na końcach i u podstawy ramion znajdują się haki, do których zaczepia się belkę przednią z materiałem. Odpowiednie naprężenie markizy osiąga się przez zwinięcie nadmiaru tkaniny. Zastosowanie ramion balustradowych daje większą swobodę montażu na balkonach.
  • Markiza Italia bez kasety jest markizą balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, balkonów i tarasów. Aluminiowe ramiona markizy wyposażone są w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru.  Uchwyty na krańcach rury nawojowej i osobno montowane ramiona znacznie ułatwiają montaż.
  • Markiza Italia kasetowa jest markizą balkonową przeznaczoną do zacieniania i osłony wnęk okiennych, balkonów i tarasów. Jest wyposażona w aluminiową kasetę osłaniającą tkaninę i chroniącą ją przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Aluminiowe ramiona markizy wyposażone są w sprężynę, która napina tkaninę i zapobiega składaniu ramion pod naporem wiatru.  Uchwyty na krańcach rury nawojowej i osobno montowane ramiona znacznie ułatwiają montaż.

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę markizy balkonowej?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny markiz należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż markiz.

Zamów markizy balkonowe z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.