Żaluzje drewniane Wrocław

Żaluzje drewniane i żaluzje bambusowe to nowoczesna osłona okienna nadającą wnętrzu niepowtarzalny styl. Wykonane są z naturalnego drewna. Żaluzje można zamontować zarówno na ścianie, jak i na ramie okiennej. Dzięki możliwości regulowania kąta nachylenia lamel, a jednocześnie podciągania i opuszczania całej osłony, istnieje możliwość precyzyjnego regulowania wpadającego światła. Lamele żaluzji drewnianych i żaluzji bambusowych występują w dwóch szerokościach: 25 mm idealnie się sprawdzą na małych oknach, natomiast 50 mm sprawdzą się na dużych przeszkleniach.

Dlaczego warto wybrać żaluzje drewniane lub żaluzje bambusowe z Wrocławia ?

 • Dodają wnętrzom tajemniczości i niepowtarzalności
 • Żaluzje drewniane i żaluzje bambusowe świetnie komponują się z drewnianymi meblami i podłogami, tworząc spójną całość
  Żaluzje drewniane Wrocław
  Żaluzje drewniane Wrocław
 • Szeroka gama kolorystyczna żaluzji drewnianych, pozwala na idealne dopasowanie do każdego pomieszczenia
 • Lamele żaluzji drewnianych i żaluzji bambusowych występują w dwóch szerokościach 25mm, 50 mm
 • W żaluzjach drewnianych i żaluzjach bambusowych można zastosować dwa sposoby sterowania: ręczne lub elektryczne

Jakie są rodzaje żaluzji drewnianych z Wrocławia?

 • Żaluzja drewniana Classic lamele 25 mm to osłona, której górna rynna ma kształt ceownika. Sterowane za pomocą mechanizmu z pokrętłem, który pozwala płynnie regulować kąt nachylenia lameli żaluzji. Wyposażony jest on również w hamulec sznurka, który z kolei pozwala na zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości. Montaż żaluzji Classic: istnieje możliwość montażu inwazyjnego żaluzji przez przykręcenie do ramy okna lub bezinwazyjnego za pomocą specjalnych wieszaków, bądź do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Żaluzja drewnina Classic lamele 50 mm to osłona, której górna rynna ma kształt ceownika. Sterowane za pomocą sznurków, którymi reguluje się kąt nachylenia lameli żaluzji oraz zatrzymuje się żaluzję na dowolnej wysokości. Montaż żaluzji Classic 50 mm: żaluzja może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę żaluzji drewnianych ?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny żaluzji należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż żaluzji.

Zamów żaluzje drewniane z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.