Plisy okienne Wrocław

Plisy okienne zwane również żaluzjami plisowanymi to jedno z nowocześniejszych rozwiązań na dzień dzisiejszy. Możliwość zamocowania ich na oknach dachowych, balkonowych, okrągłych czy skośnych spowodowała, iż cieszą się one ogromną popularnością. Plisy okienne pasują na wszystkie typy przeszkleń i nie ograniczają otwierania skrzydeł okiennych.

Odznaczają się dużą funkcjonalnością, istnieje możliwość przesłonięcia jedynie dolnej części okna, pozostawienie tkaniny na środku lub całkowite przesunięcie jej na górną część szyby.

Plisy okienne Wrocław
Plisy okienne Wrocław

To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala na ochronę przed promieniami słonecznymi, a jednocześnie nie ogranicza nas, kiedy chcemy wiedzieć, co dzieje się na zewnątrz. Plisy okienne montowane są na ramie okiennej.

Dlaczego warto wybrać plisy okienne z Wrocławia?

  • Plisy pasują do każdego rodzaju okna i nie ograniczają jego otwierania
  • Idealne do przysłonięcia bardzo dużych powierzchni przeszklonych
  • Żaluzje plisowane mogą być montowane w świetle szyby bezpośrednio do listwy przyszybowej, na wieszakach kątowych do listwy przyszybowej, bądź bezinwazyjnie na skrzydle okiennym
  • Plisy okienne dają możliwość zasłonięcia dowolnej części okna
  • Tkaniny, z których plisy okienne są wykonane, stanowią także elegancką i nowoczesną dekorację okna

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę plis okiennych?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny plis należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż plis. Zamów plisy okienne z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

Zobacz również: