Moskitiery plisowane Wrocław

Moskitiery plisowane Wrocław. Moskitiery plisowane drzwiowe stanowią doskonałe zabezpieczenie przy dużych powierzchniach. System harmonijkowy siatki nie zajmuje zbyt wiele miejsca po zsunięciu. Moskitiery można montować na każdej powierzchni – dużych drzwiach tarasowych czy wąskich oknach. Umożliwiają montaż bezinwazyjny (system przyklejania do ramy) lub inwazyjny (system przykręcania do ramy). Ponadto moskitiera plisowana  w żadnym razie nie utrudnia poruszania się i przechodzenia przez drzwi. Bardzo łatwo można ją zdemontować i umyć, co gwarantuje wieloletni okres jej funkcjonalności.

Moskitiera plisowana
Moskitiera plisowana Wrocław

Dlaczego warto wybrać moskitiery plisowane z Wrocławia?

  • Moskitiery plisowane to idealny sposób na ochronę wnętrza mieszkania przed owadami
  • Dwuwarstwowa siatka plisowana jest bardziej odporna na ewentualne uszkodzenia mechaniczne
  • Łatwy demontaż części ruchomej moskitiery pozwala na szybkie wypięcie pakietu i zabezpieczenie go w okresie zimowym
  • Pakiet siatki zsuniętej moskitiery kryje się bezpośrednio w prowadnicy
  • Moskitiera plisowana wyposażona jest w uchwyt do otwierania oraz magnesy trzymające ją w pozycji zamkniętej, dzięki czemu moskitiera jest szczelna

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę moskitier plisowanych?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny moskitier należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż moskitier plisowanych.

Zamów moskitiery plisowane z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

Poznaj nasze usługi