Rolety podtynkowe Wrocław

Rolety podtynkowe Wrocław są typem osłon okiennych zewnętrznych, które są przeznaczone do stosowania głównie w budynkach nowo wznoszonych. Rolety podtynkowe we Wrocławiu mogą być również montowane w budownictwie istniejącym, w takiej sytuacji niezbędne będzie dokonanie zmian w nadprożu. System rolet podtynkowych Aluprof SP-E zapewnia nie tylko  doskonałą izolację termiczną, jak również jest doskonałym zabezpieczeniem przed słońcem, wiatrem, deszczem, śniegiem i innymi zjawiskami atmosferycznymi. Nowoczesne rolety podtynkowe we Wrocławiu są również estetyczną ozdobą budynku tworząc z nią integralną całość.

Rolety podtynkowe Wrocław mogą być sterowane

  • Ręcznie za pomocą zwijacza wyposażonego w sznurek/taśmę
  • Elektrycznie za pomocą włącznika ściennego, radiowo za pomocą pilota lub smartfonem

Dlaczego warto wybrać rolety podtynkowe z Wrocławia?

Rolety zewnętrzne Wrocław

                                                                            Rolety podtynkowe Wrocław

4 powody dla których warto wybrać rolety podtynkowe Wrocław

  • Izolacja termiczna – najważniejszą zaletą rolet podtynkowych jest ich zdolność do izolacji termicznej. Rolety podtynkowe Wrocław zapewniają utrzymanie  komfortowej temperatury we wnętrzu pomieszczenia niezależnie od pory roku. Chronią budynek upalne dni przed przegrzaniem, zimą natomiast roleta podtynkowa Wrocław zapobiega przed wnikaniem  zimnego powietrza i tym samym zabezpiecza przed wychłodzeniem pomieszczenia budynku.
  • Prywatność – wybierając rolety podtynkowe we Wrocławiu, możemy osłonić wnętrze między innymi przed spojrzeniami przechodniów z zewnątrz, dodatkowo, wyróżniają się one doskonałą izolacją akustyczną, dzięki temu skutecznie tłumią hałas z zewnątrz.
  • Bezpieczeństwo – rolety podtynkowe stanowią doskonałą ochronę przed potencjalnymi kradzieżami. W roletach podtynkowych możemy zastosować dodatkowe zabezpieczenia takie jak wieszaki blokady (wieszaki Octoeasy), które uniemożliwiają podniesienie rolety od zewnątrz.
  • Obsługa: rolety podtynkowe są bardzo proste w obsłudze wraz z wykorzystaniem pełnej automatyki. Sterowanie rolet odbywa się za pomocą włącznika naściennego, za pomocą pilota sterowanego drogą radiową,  mogą być również sterowane automatycznie za pomocą aplikacji do smartfonu.

Rolety podtynkowe elektryczne we Wrocławiu

Dlaczego warto zamówić rolety podtynkowe elektryczne ?

Rolety podtynkowe elektryczne zewnętrzne mogą być obsługiwane za pomocą włącznika naściennego (sterowanie przewodowe), za pomocą pilota sterowanego drogą radiową,  mogą być również sterowane automatycznie za pomocą aplikacji do smartfonu.  Co to jest sterowanie roletami? Sterowanie roletami jest to proces zarządzania ich ruchem i pozycją. Wyróżniają się 3 podstawowe systemy sterowania.

Sterowanie przewodowe, na czym polega sterowanie przewodowe roletami podtynkowymi?

Sterowanie przewodowe, rolety obsługiwane przełącznikiem – przy tym rozwiązaniu wymagane jest doprowadzenie instalacji elektrycznej między włącznikiem rolety a jej silnikiem. Rolety obsługuje się za pomocą montowanych na ścianie, przełączników klawiszowych podtynkowych lub natynkowych. Ten typ sterowania zalecamy przed wykonaniem remontu, gdyż wiąże się to zwiększą ingerencją w wnętrze pomieszczenia. W przypadku gdy mieszkanie jest już wykończone i nie chcemy ingerować w jego wnętrze zalecamy silniki sterowane drogą radiową.

Co to jest sterowanie radiowe? – przy tym rozwiązaniu roletę obsługuje się za pomocą nadajników,  czyli urządzeń, które nadają sygnał do silnika zdalnie, poprzez fale radiowe.

Nowoczesne nadajniki mogą być zarówno naścienne jak i przenośne. Piloty to silników radiowych mogą być jednokanałowe lub wielokanałowe. Zależy to od ilości rolet, które będą obsługiwane. Dla przykładu 8 rolet podtynkowym możemy obsługiwać 1 pilotem 10 kanałowym. Każdą roletę z osobna programujemy na danym kanale, wówczas będą sterowane niezależnie, możemy również na kolejnym wolnym kanale zaprogramować w ten sposób, żeby otwierały się jednocześnie.

Nowoczesne rozwiązania, sterowanie roletami Wi-Fi

Sterowanie roletami podtynkowymi we Wrocławiu za pomocą Wi-Fi to nowoczesny sposób, który umożliwia zdalne sterowanie roletami za pomocą sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Dzięki tej funkcji , użytkownicy rolet podtynkowych elektrycznych mogą kontrolować rolety z dowolnego miejsca w domu lub poza nim, korzystając z aplikacji na smartfonie, tablecie.

Na czym polega sterowanie roletami Wi-Fi?

Aby sterowanie WI-FI  roletami elektrycznymi podtynkowymi mogło być możliwe niezbędny jest sterownik, który należy podłączyć  bezpośrednio do rolety lub łącznika roletowego. Sterownik ten posiada moduł Wi-Fi, który umożliwia komunikację z siecią bezprzewodową. Następnie należy zainstalować odpowiednią aplikację na swoim smartfonie lub tablecie. Po skonfigurowaniu całego procesu (zainstalowania aplikacji, ustawieniu połączenia WI-FI  możemy śmiało zdalnie zarządzać naszymi roletami podtynkowymi.. Przy użyciu aplikacji możemy już na swoim smartfonie lub tablecie obsługiwać rolety w dowolny sposób.  N rynku dostępne są również nowoczesne, inteligentne sterowniki  rolet WI-FI, które są kompatybilne z głosowym asystentem Google Assistant. Dzięki tej funkcji możemy zarządzać roletami za pomocą poleceń głosowych.

Montaż rolet podtynkowych we Wrocławiu

Zobacz nasze realizacje

Jak prawidłowo wykonać montaż rolety podtynkowej.

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż rolet podtynkowych we Wrocławiu. Montaż rolet podtynkowych wykonywany jest przez przeszkolony doświadczony zespół montażowy. W zależności od trudności, zakresu montażu podczas prac montażowych dysponujemy 2-4 osobową grupą montażową.

Jak wygląda montaż rolet podtynkowych we Wrocławiu wykonywany przez zespół specjalistów ds. montażu w Osłony okienne Łukasz Studziński?

Jak montowana jest skrzynka podtynkowa  SP-E?

Skrzynka rolety podtynkowej SP-E  montowana jest nad stolarką okienną, tak żeby nie wchodziła w światło otworu okiennego. Front skrzynki rolety jest zawsze w stanie surowym i służy do zabudowania dowolnym materiałem budowlanym np. styropianem, wełną, czy tynkiem.

Klapa rewizyjna naszych rolet podtynkowych  jest na zewnątrz pomieszczenia w dolnej części skrzynki od spodu, umożliwia to wykonanie napraw serwisowych oraz konserwację mechanizmów bez ingerencji w elewację zewnętrzną czy wnętrze pomieszczenia.  

Do montażu rolet podtynkowych nasi specjaliści używają atestowanych narzędzi i elektronarzędzi. Niezbędne podczas prac montażowych jest posiadanie m.in. poziomicy małej i dużej, wiertarki, wkrętarki, śrub montażowych, młotka, taśmy mierniczej, wierteł, klucze, środki ochrony osobistej (odzież, okulary).

Montaż rolety podtynkowej krok po kroku

Krok 1: Produkt (roleta podtynkowa Wrocław)

Zanim nasi specjaliści przystąpią do prac montażowych, po rozpakowaniu zamówionych rolet sprawdzane są wszelkie parametry, które zostały ustalone z klientem. (dokładnie sprawdzane jest czy towar przyjechał zgodnie z zamówieniem np. kolor rolety, system, wymiar)

Krok 2: Doprowadzenie sterowania od wnętrza mieszkania.

Zanim roleta zostanie zamontowana konieczne jest wykonanie przewiertu w ścianie  na wysokości dolnej lub górnej części skrzynki. Skrzynka będzie montowana nad stolarką okienną do ściany.

Krok 3: Montaż rolety podtynkowej, montaż prowadnic

Prowadnice rolet podtynkowych PP53 przykręcamy do ościeżnicy okna, skrzynkę  należy przymocować do prowadnic rolet. Zanim prowadnice zostaną przykręcone należy sterowanie np. kabel od silnika przeprowadzić do wnętrza pomieszczenia. Po przyłożeniu rolety w miejsce montażowe, dokładnym sprawdzeniu odległości prowadnic od siebie na co najmniej  3 wysokościach oraz sprawdzeniu poziomu  rolety przykręcamy prowadnice do ościeżnicy okna.

Krok 4: Podłączenie silnika.

Następnym etapem jest podłączenie silnika do sieci,  w przypadku sterowania radiowego programowanie pilota. Końcowym etapem jest ustawienie położeń krańcowych silnika.

Krok 5: Po zakończonych pracach montażowych nasi specjaliści sprawdzają poprawność działania rolet, następnie udzielają instruktażu obsługi zamówionego produktu.

Ile kosztują rolety podtynkowe we Wrocławiu? Jak jest cena rolet podtynkowych Wrocław. Tanie rolety podtynkowe we Wrocławiu.

Cena rolet podtynkowych uzależniona jest w zależności od wymiaru rolety, systemu sterowania oraz koloru rolety.  Jeżeli chcą Państwo poznać orientacyjne koszty zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszym ekspertem lub do kontaktu mailowego. Po podaniu wstępnych wymiarów (szerokość x wysokość rolety) zostanie opracowana wstępna wycena.

Kiedy warto zdecydować się na rolety podtynkowe we Wrocławiu?

Stale rosnąca popularność rolet podtynkowych wynika przede wszystkim z ich zalet. Użytkownicy cenią sobie niewidoczną skrzynkę roletową oraz możliwość dobrania identycznego kolory prowadnic oraz pancerza do stolarki okiennej. Montaż rolet podtynkowych należy zaplanować już na etapie projektowania domu, ostatecznie montaż rolet można wykonać przed ociepleniem elewacji. 

Konserwacja rolet podtynkowych – o czym trzeba pamiętać?

Aby zapewnić prawidłowe funkcjonowanie rolet należy pamiętać o regularnych,  okresowych przeglądach.  Użytkownik powinien regularnie we własnym zakresie czyści pancerz rolet oraz usuwać brud z komory pracującej prowadnicy. Zebrane tam zanieczyszczenia mogą doprowadzić do uszkodzenia napędu sterowania

Proste czynności konserwacyjne, takie jak utrzymanie czystości pancerza oraz usuwanie zanieczyszczeń zbierających się wewnątrz prowadnic, możesz wykonywać samodzielnie.

Okresowy przegląd rolet podtynkowych należy  przeprowadzać raz na 6 miesięcy od momentu pierwszego uruchomienia rolety.  Kiedy okres gwarancyjny upłynie, przeglądy powinny być dokonywane co 12 miesięcy.  Jeżeli jednak zauważymy jakieś nieprawidłowości w naszych roletach należy niezwłocznie skontaktować się ze sprawdzonym serwisem pogwarancyjnym rolet.  Najlepiej po upływie gwarancji należy udać się do firmy, która wykonywała rolety podtynkowe. Jeżeli z różnych przyczyn klient nie może skorzystać z usług firmy, z którą dotychczas współpracował, na rynku funkcjonuje wiele firm serwisowych, które zajmują się serwisem pogwarancyjnym.

Gdzie kupić rolety podtynkowe we Wrocławiu?

Jeżeli szukasz rolet podtynkowych we Wrocławiu lub chcesz zamówić rolety podtynkowe na wymiar zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Osłony okienne Łukasz Studziński, która specjalizuje się w sprzedaży rolet podtynkowych. Wszystkie rolety podtynkowe są objęte gwarancją i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Jaki jest termin realizacji rolet podtynkowych?

Po wykonaniu pomiarów, ustaleniu parametrów rolet oraz podpisaniu umowy termin dostarczenia zamówionego towaru wynosi od 3 do 6 tygodni.  Zawsze dokładamy wszelkich starań, żeby towar został zamontowany w maksymalnie szybkim terminie

Do kogo skierowana jest oferta Osłony okienne Łukasz Studziński?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą, jesteśmy zawsze do dyspozycji – wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Pomiar i wycena na terenie Wrocławia i okolic zawsze jest bezpłatna i niezobowiązująca. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych na terenie Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowościach takich jak: Radwanice, Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Sobótka, Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie.


Już 2 242 osób skorzystało z informacji zawartych na tej stronie.

Zamów rolety zewnętrzne z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

 

Gdzie oferujemy rolety zewnętrzne?

Nasze usługi wykonujemy na terenie całego Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowości takich jak: Bielany Wrocławskie, Radwanice, Siechnice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Oleśnica, Oława, Kobierzyce, Środa Śląska, Brzeg, Jelcz-Laskowice i inne.

Jak otrzymać wycenę rolet zewnętrznych?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny rolet należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż rolet.

Zobacz nasze pozostałe usługi:

Dane techniczne rolet podtynkowych oraz rolet adaptacyjnych.

Pobierz pliki