Rolety dzień noc Wrocław

Rolety dzień noc Wrocław. Rolety dzień i noc to nowoczesny i niezwykle praktyczny system osłon okiennych. Rolety stanowią połączenie funkcjonalności żaluzji i rolet. W rolecie dzień i noc zastosowano specjalną tkaninę składającą się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających.

Dzięki takiej kombinacji możemy regulować ilość wpadającego światła poprzez przewijanie poziomych pasów uzyskując efekt dzień i noc. Dodatkowo jeśli chcą Państwo cieszyć się pełnymi promieniami słońca rolety można całkowicie podnieść.

Rolety dzień i noc Wrocław
Rolety dzień noc Wrocław

Rolety dzień i noc występują jako rolety w kasecie z prowadnicami, bądź też jako rolety wolnowiszące. Mogą być montowane zarówno na oknie a także na zewnątrz jak i wewnątrz wnęki okiennej.

Dlaczego warto wybrać rolety dzień i noc z Wrocławia?

 • Możliwość płynnego regulowania światła, bez konieczności podnoszenia rolety
 • Samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwala zatrzymać roletę w dowolnej pozycji
 • Rolety dzień i noc tworzą niepowtarzalny design wnętrz
 • Łatwy sposób czyszczenia i użytkowania
 • Duży wybór tkanin

Jakie są rodzaje rolet dzień i noc z Wrocławia?

 • Roleta Mini zalecana jest do okien o niedużych gabarytach, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Mini istnieje możliwość zamontowania prowadzenia bocznego w postaci żyłek, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Mini Wrocław: roleta przykręcana jest do skrzydła okiennego lub montowana jest bezinwazyjnie do skrzydła okiennego za pomocą wieszaków bezinwazyjnych.
 • Roleta Classic wolnowisząca jest to osłona bez kasety i prowadnic, która służy przede wszystkim do zasłonięcia wnęk okiennych, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Classic Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Roleta Maxi wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa bez kasety i prowadnic, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Roleta Maxima wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa w kasecie, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Maxima istnieje możliwość zamontowania prowadnic bocznych, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Roleta Uni jest to osłona w kasecie z prowadnicami płaskimi. Tkanina po zwinięciu schowana jest w półkasecie, dzięki prowadnicą bocznym tkanina jest równolegle przy szybie, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania.Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego Montaż rolet Uni Wrocław: kasetka przykręcana jest do listwy przyszybowej, prowadnice są przyklejane za pomocą piankowej taśmy dwustronnej.
 • Roleta Uni Plus jest to osłona w kasecie z prowadnicami przestrzennymi. Tkanina po zwinięciu schowana jest w kasecie, dzięki prowadnicą bocznym tkanina jest równolegle przy szybie, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Uni Plus Wrocław: kasetka przyklejana jest do skrzydła okiennego, prowadnice są przyklejane za pomocą piankowej taśmy dwustronnej.

Rolety dzień noc Wrocław


Jak otrzymać wycenę rolet dzień i noc?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny rolet należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż rolet.

Czym charakteryzują się rolety dzień i noc we Wrocławiu?

Co to jest roleta dzień noc Wrocław?

Charakterystycznym elementem wyróżniającym rolety dzień i noc Wrocław jest układ i rodzaj materiału. Rolety dzień i noc we Wrocławiu wykonywane są z dwóch rodzajów tkanin ułożonych w naprzemienne pasy, które zmieniają swoje położenie względem siebie w trakcie podnoszenia i opuszczania rolety.  W systemie rolet dzień noc zastosowana tkaninę składającą się z pasów poziomych transparentnych (siateczki), która odpowiedzialna jest za przepuszczanie promieni słonecznych do wnętrza oraz tkaniny rozpraszającej światło w dowolnie wybranym kolorze lub tkaniny całkowicie zaciemniającej blackout., dzięki której można regulować ilość światła wpadającego do danego pomieszczenia. Budowa i układ pasów tkaniny dają wiele możliwości, aby rolety dzień i noc Wrocław mogły być funkcjonalnie użytkowane przez długi czas. Nasze rolety dzień i noc produkowane we Wrocławiu to pewność, że będą idealnie dopasowane do okien, a także wystroju wnętrza. Nasze rolety dzień noc są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, więc są wytrzymałe i wykazują długą żywotność. Warto zainwestować w osłony okienne, które są idealnie dopasowane do potrzeb klienta.

Dlaczego warto zamówić rolety dzień i noc na wymiar z oferty Osłony okienne Łukasz Studziński?

Wybierając rolety dzień i noc Wrocław z oferty Osłony okienne Łukasz Studziński, masz możliwość skorzystania również z profesjonalnego montażu rolet dzień i noc. Dokładny pomiar rolety dzień i noc na wymiar Wrocław na miejscu u klienta zapewni, że każda roleta dzień noc na wymiar Wrocław będzie idealnie dopasowana do okna. Zachęcamy do kontaktu, nasi pracownicy bardzo chętnie udzielą wszelkich informacji i odpowiedzą na pytania. W naszej ofercie każdy pojedynczy produkt jest wyceniany indywidualnie dla klienta po uzgodnieniu systemu rolet. Jeśli jednak klient chce zapoznać się z orientacyjną wyceną, to zapraszamy do kontaktu. Po podaniu wymiarów i ogólnych informacji na temat preferencji nasz pracownik z chęcią poda orientacyjny koszt całości prac. Oczywiście jeśli klient będzie zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, to pracownik przyjedzie na miejsce realizacji i sam wymierzy rolety w kasecie dzień i noc na wymiar, by zapewnić profesjonalny późniejszy montaż rolet dzień noc Wrocław. Skorzystaj z naszego doświadczenia i zapewnij sobie najwyższej jakości, profesjonalnie zamontowane rolety dzień noc na wymiar Wrocław.

Jak wykonać profesjonalny montaż rolet dzień i noc we Wrocławiu?

W zależności od sytemu rolety dzień noc mogą być montowane na skrzydle okiennym lub mogą być montowane wewnątrz wnęki okiennej oraz poza wnęką do ściany lub bezpośrednio do sufitu. Systemami rolet dzień noc montowanych na skrzydle okiennym są rolety dzień noc w kasecie  z prowadnicami płaskimi lub przestrzennymi, rolety bez kasety tzw. rolety Mini dzień noc.  Przystępując do montażu rolet w kasecie z prowadnicami płaskimi nasi specjaliści w pierwszej kolejności odtłuszczają listwy przyszybowe okna benzyną ekstrakcyjną, a następnie przy pomocy wkrętów montaż rolety dzień noc we Wrocławiu wykonywany jest do listwy przyszybowej okna. Montaż bezinwazyjny rolet w kasecie z prowadnicami przestrzennymi polega na przyklejeniu kasety oraz prowadnic do skrzydła okiennego. Przed przestąpieniem do montażu rolet należy odtłuścić powierzchnię, do której będzie wykonywany montaż rolet w kasecie we Wrocławiu. Roleta Mini montowana jest za pomocą wkrętów do listwy przyszybowej lub montowana bezinwazyjnie na skrzydle okiennym za pomocą specjalnych wieszaków bezinwazyjnych. Pierwszym krokiem montażu rolety wolnowiszącej do ściany lub sufitu jest wywiercenie otworów, następnie umieszczenie w nich kołków montażowych. Gdy roleta jest już uzbrojona w mechanizmy, uchwyty montażowe przy pomocy wkrętów przykręcamy ją we wcześniej przygotowane otwory.

Rolety dzień i noc Wrocław

Jak nas wyszukują w sieci?

Przed zakupem rolet klient analizuje i zastanawia się gdzie kupić rolety dzień i noc, jaki wybrać system rolet.  Nasi klienci często wyszukują nas w Internecie wpisując kluczowe słowa, takie jak: rolety dzień i noc Wrocław, rolety dzień noc Wrocław, rolety dzień i noc we Wrocławiu, rolety w kasecie dzień noc Wrocław, rolety w kasecie dzień i noc we Wrocławiu, roleta dzień noc Wrocław, roleta w kasecie dzień noc Wrocław, rolety materiałowe dzień i noc Wrocław, rolety materiałowe dzień i noc we Wrocławiu, rolety wewnętrzne dzień i noc Wrocław, rolety wewnętrzne dzień i noc we Wrocławiu, rolety okienne dzień noc Wrocław, rolety okienne dzień i noc we Wrocławiu, rolety dzień i noc na wymiar Wrocław, rolety dzień i noc na wymiar we Wrocławiu, cena rolet dzień noc Wrocław, rolety dzień i noc cennik Wrocław, gdzie kupić rolety dzień i noc we Wrocławiu? Ile kosztują rolety dzień i noc w kasecie we Wrocławiu, ile kosztuje roleta dzień i noc w kasecie we Wrocławiu. Naszych stałych i nowych klientów serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet dzień noc.

Rolety dzień i noc cennik Wrocław

Jaka jest cena rolet dzień noc we Wrocławiu?

Cena rolet dzień i noc we Wrocławiu uzależniona jest w zależności od sytemu rolet, koloru kasety, rodzaju tkaniny oraz wymiarów rolety dzień noc Wrocław. Rolety dzień noc Wrocław, podstawowe kolory kaset i prowadnic to biały, brązowy.  W opcji za dopłatą dostępne są kolory: złoty dąb, jasny dąb, dąb, mahoń, wiśnia, orzech, srebrny (anoda) , antracyt, dąb bagienny, winchester.  Jeżeli klient chce poznać cennik rolet dzień noc wystarczy skontaktować się telefonicznie lub mailowa z naszym doradcą, który po podaniu wstępnych wymiarów przygotuje ofertę. Jeżeli potrzebują Państwo rolety dzień noc na zamówienie Wrocław i chcą poznać cennik rolet dzień noc zapraszamy do kontaktu.

Do kogo skierowana jest oferta Osłony okienne Łukasz Studziński?

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą, jesteśmy zawsze do dyspozycji – wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Pomiar i wycena na terenie Wrocławia i okolic zawsze jest bezpłatna i niezobowiązująca. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych na terenie Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowościach takich jak: Radwanice, Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Sobótka, Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie.

Zamów rolety dzień i noc z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.