Rolety dzień noc Wrocław

Rolety dzień i noc to nowoczesny i niezwykle praktyczny system osłon okiennych. Rolety stanowią połączenie funkcjonalności żaluzji i rolet. W rolecie dzień i noc zastosowano specjalną tkaninę składającą się z pasów poziomych transparentnych i zaciemniających. Dzięki takiej kombinacji możemy regulować ilość wpadającego światła poprzez przewijanie poziomych pasów uzyskując efekt dzień i noc. Dodatkowo jeśli chcą Państwo cieszyć się pełnymi promieniami słońca rolety można całkowicie podnieść.

Rolety dzień i noc Wrocław
Rolety dzień i noc Wrocław

Rolety dzień i noc występują jako rolety w kasecie z prowadnicami, bądź też jako rolety wolnowiszące. Mogą być montowane zarówno na oknie a także na zewnątrz jak i wewnątrz wnęki okiennej.

Dlaczego warto wybrać rolety dzień i noc z Wrocławia?

 • Możliwość płynnego regulowania światła, bez konieczności podnoszenia rolety
 • Samohamujący mechanizm łańcuszkowy pozwala zatrzymać roletę w dowolnej pozycji
 • Rolety dzień i noc tworzą niepowtarzalny design wnętrz
 • Łatwy sposób czyszczenia i użytkowania
 • Duży wybór tkanin

Jakie są rodzaje rolet dzień i noc z Wrocławia?

 • Roleta Mini zalecana jest do okien o niedużych gabarytach, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Mini istnieje możliwość zamontowania prowadzenia bocznego w postaci żyłek, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Mini Wrocław: roleta przykręcana jest do skrzydła okiennego lub montowana jest bezinwazyjnie do skrzydła okiennego za pomocą wieszaków bezinwazyjnych.
 • Roleta Classic wolnowisząca jest to osłona bez kasety i prowadnic, która służy przede wszystkim do zasłonięcia wnęk okiennych, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Classic Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Roleta Maxi wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa bez kasety i prowadnic, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Roleta Maxima wolnowisząca jest to osłona wielkogabarytowa w kasecie, która służy przede wszystkim do zasłonięcia największych przestrzeni, sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. W roletach Maxima istnieje możliwość zamontowania prowadnic bocznych, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Montaż rolet Maxi Wrocław: roleta może być montowana do sufitu, ściany lub wnęki okiennej.
 • Roleta Uni jest to osłona w kasecie z prowadnicami płaskimi. Tkanina po zwinięciu schowana jest w półkasecie, dzięki prowadnicą bocznym tkanina jest równolegle przy szybie, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania.Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego Montaż rolet Uni Wrocław: kasetka przykręcana jest do listwy przyszybowej, prowadnice są przyklejane za pomocą piankowej taśmy dwustronnej.
 • Roleta Uni Plus jest to osłona w kasecie z prowadnicami przestrzennymi. Tkanina po zwinięciu schowana jest w kasecie, dzięki prowadnicą bocznym tkanina jest równolegle przy szybie, zapewniając właściwe przysłonięcie okna podczas jego uchylania. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą łańcuszka koralikowego. Montaż rolet Uni Plus Wrocław: kasetka przyklejana jest do skrzydła okiennego, prowadnice są przyklejane za pomocą piankowej taśmy dwustronnej.

Rolety dzień noc Wrocław


Jak otrzymać wycenę rolet dzień i noc?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny rolet należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż rolet.

Zamów rolety dzień i noc z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.