Żaluzje Wrocław

Żaluzje Wrocław to jedne z najbardziej uniwersalnych osłon okiennych. Żaluzje można zamontować zarówno na ścianie, jak i na skrzydle okiennym. Dzięki możliwości regulowania kąta nachylenia lamel,  istnieje możliwość precyzyjnego regulowania wpadającego światła. Doskonale odbijają ciepło i promienie słoneczne chroniąc pomieszczenia przed nagrzaniem z zewnątrz. Wszystkie systemy w żaluzjach mają nowoczesny design i występują w niezliczonej gamie kolorystycznej.

Żaluzje pionowe Wrocław
Żaluzje Wrocław

Dlaczego warto wybrać żaluzje z Wrocławia?

  • Żaluzje Wrocław to stylowe osłony w bardzo korzystnej cenie
  • Żaluzje poziome świetnie komponują się wnętrzem mieszkania, tworząc spójną całość
  • Żaluzje wewnętrze dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej
  • Żaluzje okienne mogą być sterowane ręcznie lub elektrycznie                           
  • Żaluzje wewnętrzne nadają wnętrzu wyjątkowy charakter

Żaluzje  Wrocław

Zobacz nasze realizacje

Jak otrzymać wycenę żaluzji Wrocław?

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju osłony okiennej i wymiaru. W celu wstępnej wyceny żaluzji należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. W przypadku zainteresowania naszą ofertą przyjeżdżamy na pomiar a następnie na montaż żaluzji.

Zamów żaluzje z Wrocławia bez wychodzenia z domu w kilku krokach.

Żaluzje Wrocław

Żaluzje Wrocław to zarówno żaluzje aluminiowe Wrocław , żaluzje drewniane Wrocław, jak i żaluzje pionowe Wrocław. Zajmujemy się ich projektowaniem i montażem od niemal 15 lat. W naszej ofercie posiadamy różnorodne realizacje, te bardzo nowoczesne żaluzje drewniane Wrocław, jak i najbardziej klasyczne żaluzje aluminiowe Wrocław, czy też żaluzje pionowe Wrocław. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania łączy wysoka jakość, estetyka oraz doskonała funkcjonalność.

 

Poznaj naszą ofertę żaluzje Wrocław i okolice

Żaluzje Wrocław, a w szczególności żaluzje aluminiowe Wrocław sprawdzą się w każdym domu. Płynna regulacja lamelami sprawi, że zapanowanie nad wpadającymi promieniami słonecznymi jest bardzo proste i przyjemne. Żaluzje aluminiowe Wrocław są coraz chętniej wybierane ze względu na swój wygląd oraz zastosowanie. Żaluzje Wrocław aluminiowe po całkowitym podniesieniu zajmują niewiele miejsca. Montaż żaluzji Wrocław odbywa się bezpośrednio na listwie przyszybowej skrzydła okiennego. Tego typu montaż żaluzji znajdą zastosowanie żaluzje Wrocław o szerokości lameli, pióra 16 mm lub 25 mm.

Żaluzje aluminiowe Wrocław o szerokości lameli 50 mm montowane są szczególnie we wnęce okiennej lub bezpośrednio do ściany. Nasz specjalista dopasuje żaluzje na wymiar do twojego

żaluzje Wrocław
żaluzje Wrocław

mieszkania czy domu. Żaluzje drewniane Wrocław to doskonały sposób na uniknięcie nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń oraz idealny element dekoracyjny. Szeroki wybór, różnorodność modeli pozwala dopasować żaluzje wewnętrzne Wrocław do stylistyki każdego wnętrza. Żaluzje pionowe Wrocław, czyli Verticale Wrocław cieszą się dosyć sporym uznaniem na rynku wśród klientów. Są one pionową osłoną okienną, która bardzo dobrze sprawdza się w dużych oknach, które posiadają niestandardowe wymiary. Montaż żaluzji pionowych Wrocław wykonujemy we wnęce okiennej, na ścianie, do sufitu.

Żaluzje poziome Wrocław – zalety o których warto wiedzieć

Żaluzje poziome Wrocław zbudowane są  z poziomych, aluminiowych lameli połączonych sznurkami i taśmą z rynną górną i dolną  wyposażoną w mechanizm sterujący. Żaluzje Wrocław pozwalają na  precyzyjną regulację ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Kiedy zamykamy żaluzje wewnętrzne Wrocław, poszczególne lamele zachodzą na siebie, zaciemniając pomieszczenie.  Izolacja termiczna to jedna z najważniejszych zalet jakie mają żaluzje Wrocław.

Dzięki aluminium, z którego zostały wykonane lamele, żaluzje aluminiowe Wrocław doskonale izolują wnętrze domu przed zbyt wysoką temperaturą w okresie letnim, zimą natomiast zapobiegają dużym stratą ciepła podczas sezonu grzewczego. Żaluzje Wrocław to jedna z najbardziej praktycznych i łatwych w pielęgnacji osłon okiennych. Każde zabrudzenie można z łatwością usunąć wilgotną ściereczką. Standardowe czyszczenie żaluzji polega na wytarciu  suchą ściereczką, która pozwoli na usunięcie  kurzu.

Żaluzje Wrocław

–  co warto o nich wiedzieć?

Oferowane przez naszą firmę żaluzje wewnętrzne Wrocław zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zarówno żaluzje poziome, jak i pionowe są bardzo łatwe w utrzymaniu. Żaluzje aluminiowe Wrocław wyglądają bardziej nowocześnie. Znajdą swoje zastosowanie w oknach mieszkań czy też domów jednorodzinnych, urządzonych w bardziej nowoczesnym stylu. Z kolei żaluzje drewniane będą bardziej pasowały do pomieszczeń  klimatycznych, urządzonych w stylu klasycznym czy skandynawskim. Żaluzje pionowe we Wrocławiu przeważnie wybierane są przez instytucje, mając za zadanie osłonięcie dużych powierzchni okiennych.

Jeżeli decydujemy się na zakup i montaż żaluzji we Wrocławiu musimy wziąć pod uwagę wielkość okna. W tym przypadku zalecane są żaluzje aluminiowe, które po całkowitym podciągnięciu zajmą mniej powierzchni. Należy pamiętać, że żaluzje drewniane mogą zając nawet 20% powierzchni okna. Mowa tutaj o montażu, który jest wykonywany bezpośrednio na skrzydle okiennym. Wielkość okna, czy wnęki okiennej nie ma większego znaczenia, kiedy wykonujemy montaż żaluzji pionowych we Wrocławiu. Z pewnością ważną zaletą żaluzji aluminiowych jest ich cena żaluzji Wrocław. Żaluzje drewniane są droższe ze względu na materiał, z którego zostały wykonane, dlatego żaluzje wewnętrzne aluminiowe Wrocław będą bardziej korzystne cenowo.

Niezależnie czy wybierzemy, żaluzje Wrocław, żaluzje drewniane Wrocław, żaluzje aluminiowe Wrocław czy żaluzje pionowe Wrocław to doskonałe połączenie designu z osłoną okienną.

 

Montaż żaluzji Wrocław

Nasz firma oferuje zakup, a przede wszystkim profesjonalny montaż żaluzji Wrocław. Zanim wykonamy montaż żaluzji, przyjeżdżamy na dokładny pomiar a następnie montaż żaluzji. Montaż żaluzji we Wrocławiu jest wykonywany przez doświadczony zespół. Doświadczenie i lata praktyki pozwoliły nam dopracować różne techniki montażu żaluzji. Ciągle poszerzamy swoją wiedzę jak wykonywać montaż żaluzji coraz nowszych systemów. Montaż żaluzji wewnętrznych zrobiony przez doświadczony zespół daje gwarancję jakości i satysfakcji.

Zastanawiasz się jakie żaluzje wewnętrzne wybrać?

Zaufaj naszym profesjonalistą, którzy doradzą jakie rozwiązanie będzie idealne dla Ciebie.

W naszej firmie każdy produkt z oferty jest wyceniany indywidualnie, w zależności od rodzaju żaluzji okiennej i wymiaru, co skutkuje precyzyjnym dobraniem odpowiedniego systemu. W celu wstępnej wyceny żaluzji należy podać orientacyjne wymiary a nasz doradca na pewno dopasuje odpowiedni produkt do Państwa potrzeb. Naszym klientom oferujemy usługi najwyższej jakości i zawsze w dogodnych terminach. Proponujemy precyzyjnie dobrane produkty zgodne z najnowszymi panującymi trendami. Nasz wykwalifikowany zespół wykona profesjonalny montaż żaluzji. Na wszystkie żaluzje okienne Wrocław udzielamy gwarancji. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy.

Zobacz również: