Firma Osłony okienne Łukasz Studziński zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem oraz doradztwem w zakresie instalowania wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych, balkonowych i tarasowych. Naszą ofertę uzupełniamy pogwarancyjnym serwisem okien i rolet.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoleniom oraz śledzeniu najnowszych trendów na rynku proponujemy Państwu produkty i usługi najwyższej jakości, zawsze w korzystnej cenie.  W naszej pracy kierujemy się najskuteczniejszymi rozwiązaniami i satysfakcją klienta.

Od 2007 r. zajmujemy się sprzedażą osłon okiennych takich jak:

 • Rolety w kasecie Wrocław
 • Rolety dzień i noc Wrocław
 • Rolety wolnowiszące  Wrocław
 • Rolety dachowe Wrocław
 • Plisy okienne Wrocław
 • Żaluzje aluminiowe Wrocław
 • Żaluzje drewniane Wrocław
 • Żaluzje pionowe Wrocław
 • Markizy tarasowe Wrocław
 • Markizy balkonowe Wrocław
 • Rolety zewnętrzne Wrocław
 • Rolety antywłamaniowe Wrocław
 • Moskitiery okienne Wrocław
 • Moskitiery rolowane Wrocław
 • Moskitiery drzwiowe Wrocław
 • Moskitiery plisowane Wrocław

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą, jesteśmy zawsze do dyspozycji – wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Pomiar i wycena na terenie Wrocławia i okolic zawsze jest bezpłatna i niezobowiązująca. 

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych na terenie Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowościach takich jak:

Radwanice, Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Sobótka, Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie.

Kilka słów o właścicielu firmy:

Łukasz Studziński

                                                               

Przygodę z branżą osłon okiennych rozpocząłem  w 2007 roku zdobywając doświadczenie w jednej z wrocławskich firm. Po kilku latach pracy w jednej firmie przyszedł czas na zmiany. Poszedłem w zupełnie w innym kierunku, przez 4 lata zdobywałem doświadczenie w instytucji finansowej jako specjalista ds. wsparcia projektów marketingowych. Praca w korporacji  uświadomiła mi, że praca z klientem w branży osłon okiennych jest tym, co sprawia mi satysfakcję. Czasami czeka się na coś długo, ale czy warto? W moim przypadku warto było czekać, zmiany, które podjąłem pomogły mi i dały wiarę w prowadzenie własnej działalności.

Od kilku lat praca na tzw. swoim stała się dla mnie pasją. Praca z klientem, różnorodne projekty dają mi satysfakcję i poczucie własnej wartości. Do każdej realizacji, niezależnie czy jest to mniejsze czy większe zlecenie podchodzimy tak samo, każdego klienta traktujemy równo.  Kierujemy się zasadą Solid – Personal – Fair .

W naszej rodzinnej firmie najważniejsze jest zadowolenie klienta z naszych usług.  W ciągłym rozwoju kibicuje mi moja żona, córka oraz syn, dzięki którym mam jeszcze więcej energii na rozwój firmy. W firmie Osłony okienne Łukasz Studziński montaże są wykonywane przez przeszkolone, zaprzyjaźnione zespoły montażowe, z którymi współpracujemy od kilkunastu lat.  

 

Jaki jest proces obsługi klienta w naszej firmie? Jak złożyć zamówienie w Osłony okienne Łukasz Studziński?

Wystarczą 4 łatwe kroki

PIERWSZY  ETAP – KONTAKT Z KLIENTEM

W pierwszym etapie podczas rozmowy telefonicznej ustalamy z klientem, jakim produktem jest zainteresowany. Następnie po ustaleniu produktu,  podaniu przez klienta wstępnych wymiarów i ogólnych informacji na temat preferencji nasz pracownik opracuje ofertę.

DRUGI ETAP – WSTĘPNA WYCENA

Wstępna wycena opracowywana jest mailowa lub telefonicznie. Preferujemy opracowywanie ofert graficznie i wysyłanie mailowo, mamy wówczas pewność i satysfakcję, że klient dogłębnie zapozna się z naszą ofertą. Zapytanie ofertowe można wysłać bezpośrednio na e-mail biuro@oslonyokienne.com.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie w zakładce kontakt www.oslonyokienne.com.pl/kontakt/

TRZECI ETAP – BEZPŁATNY POMIAR I WYCENA NA MIEJSCU REALIZACJI

Po opracowaniu wstępnej wyceny i akceptacji klienta umawiamy się na dogodny termin z klientem na miejscu realizacji. Po wykonaniu pomiaru i ustaleniach na temat preferencji produktu przygotowujemy ostateczną wycenę. Jeżeli wymiary, które podał klient we wstępnej wycenie znacznie nie odbiegają, cena oferty, która została opracowana mailowo nie ulega zmianie.  W miarę możliwości podczas pomiaru obecni są również technicy montażyści, którzy mają możliwość zapoznania się z warunkami montażowymi.

CZWARTY ETAP – UMOWA – REALIZACJA – MONTAŻ

Po akceptacji oferty dla bezpieczeństwa każdej ze stron podpisywana jest umowa, która zostaje przygotowana w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.  W zawartej umowie zapisany jest projekt i parametry towarów.  Przy podpisaniu umowy wymagana jest zaliczka w wysokości 50% wartości zlecenia płatna na konto lub gotówką. Klient w dniu wpłaty zaliczki otrzymuje drogą mailową fakturę zaliczkową. W umowie zawarty jest również m.in. termin realizacji zlecenia, który zawsze w 100% jest dotrzymywany.  O terminie realizacji klient jest informowany z wyprzedzeniem.  Po wykonanym montażu i przeprowadzonym odbiorze technicznym następuje rozlicznie końcowe.

serwis okien

Rolety dzień i noc Wrocław