Firma Osłony okienne Łukasz Studziński zajmuje się sprzedażą, montażem, serwisem oraz doradztwem w zakresie instalowania wewnętrznych i zewnętrznych osłon okiennych, balkonowych i tarasowych. Naszą ofertę uzupełniamy pogwarancyjnym serwisem okien i rolet.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szkoleniom oraz śledzeniu najnowszych trendów na rynku proponujemy Państwu produkty i usługi najwyższej jakości, zawsze w korzystnej cenie.  W naszej pracy kierujemy się najskuteczniejszymi rozwiązaniami i satysfakcją klienta.

Od 2007 r. zajmujemy się sprzedażą osłon okiennych takich jak:

 • Rolety w kasecie Wrocław
 • Rolety dzień i noc Wrocław
 • Rolety wolnowiszące  Wrocław
 • Rolety dachowe Wrocław
 • Plisy okienne Wrocław
 • Żaluzje aluminiowe Wrocław
 • Żaluzje drewniane Wrocław
 • Żaluzje pionowe Wrocław
 • Markizy tarasowe Wrocław
 • Markizy balkonowe Wrocław
 • Rolety zewnętrzne Wrocław
 • Rolety antywłamaniowe Wrocław
 • Moskitiery okienne Wrocław
 • Moskitiery rolowane Wrocław
 • Moskitiery drzwiowe Wrocław
 • Moskitiery plisowane Wrocław

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania związane z ofertą, jesteśmy zawsze do dyspozycji – wystarczy napisać e-mail lub zadzwonić. Pomiar i wycena na terenie Wrocławia i okolic zawsze jest bezpłatna i niezobowiązująca. 

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych na terenie Wrocławia oraz jego okolicznych miejscowościach takich jak:

Radwanice, Siechnice, Oława, Jelcz-Laskowice, Kiełczów, Długołęka, Mirków, Kamieniec Wrocławski, Smolec, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Kobierzyce, Sobótka, Trzebnica, Oleśnica, Oborniki Śląskie.

Kilka słów o właścicielu firmy:

Łukasz Studziński

                                                               

Przygodę z branżą osłon okiennych rozpocząłem  w 2007 roku zdobywając doświadczenie w jednej z wrocławskich firm. Po kilku latach pracy w jednej firmie przyszedł czas na zmiany. Poszedłem w zupełnie w innym kierunku, przez 4 lata zdobywałem doświadczenie w instytucji finansowej jako specjalista ds. wsparcia projektów marketingowych. Praca w korporacji  uświadomiła mi, że praca z klientem w branży osłon okiennych jest tym, co sprawia mi satysfakcję. Czasami czeka się na coś długo, ale czy warto? W moim przypadku warto było czekać, zmiany, które podjąłem pomogły mi i dały wiarę w prowadzenie własnej działalności.

Od kilku lat praca na tzw. swoim stała się dla mnie pasją. Praca z klientem, różnorodne projekty dają mi satysfakcję i poczucie własnej wartości. Do każdej realizacji, niezależnie czy jest to mniejsze czy większe zlecenie podchodzimy tak samo, każdego klienta traktujemy równo.  Kierujemy się zasadą Solid – Personal – Fair .

W naszej rodzinnej firmie najważniejsze jest zadowolenie klienta z naszych usług.  W ciągłym rozwoju kibicuje mi moja żona, córka oraz syn, dzięki którym mam jeszcze więcej energii na rozwój firmy. W firmie Osłony okienne Łukasz Studziński montaże są wykonywane przez przeszkolone, zaprzyjaźnione zespoły montażowe, z którymi współpracujemy od kilkunastu lat.  

 

Jaki jest proces obsługi klienta w naszej firmie? Jak złożyć zamówienie w Osłony okienne Łukasz Studziński?

Wystarczą 4 łatwe kroki

PIERWSZY  ETAP – KONTAKT Z KLIENTEM

W pierwszym etapie podczas rozmowy telefonicznej ustalamy z klientem, jakim produktem jest zainteresowany. Następnie po ustaleniu produktu,  podaniu przez klienta wstępnych wymiarów i ogólnych informacji na temat preferencji nasz pracownik opracuje ofertę.

DRUGI ETAP – WSTĘPNA WYCENA

Wstępna wycena opracowywana jest mailowa lub telefonicznie. Preferujemy opracowywanie ofert graficznie i wysyłanie mailowo, mamy wówczas pewność i satysfakcję, że klient dogłębnie zapozna się z naszą ofertą. Zapytanie ofertowe można wysłać bezpośrednio na e-mail biuro@oslonyokienne.com.pl lub poprzez formularz dostępny na stronie w zakładce kontakt www.oslonyokienne.com.pl/kontakt/

TRZECI ETAP – BEZPŁATNY POMIAR I WYCENA NA MIEJSCU REALIZACJI

Po opracowaniu wstępnej wyceny i akceptacji klienta umawiamy się na dogodny termin z klientem na miejscu realizacji. Po wykonaniu pomiaru i ustaleniach na temat preferencji produktu przygotowujemy ostateczną wycenę. Jeżeli wymiary, które podał klient we wstępnej wycenie znacznie nie odbiegają, cena oferty, która została opracowana mailowo nie ulega zmianie.  W miarę możliwości podczas pomiaru obecni są również technicy montażyści, którzy mają możliwość zapoznania się z warunkami montażowymi.

CZWARTY ETAP – UMOWA – REALIZACJA – MONTAŻ

Po akceptacji oferty dla bezpieczeństwa każdej ze stron podpisywana jest umowa, która zostaje przygotowana w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach.  W zawartej umowie zapisany jest projekt i parametry towarów.  Przy podpisaniu umowy wymagana jest zaliczka w wysokości 50% wartości zlecenia płatna na konto lub gotówką. Klient w dniu wpłaty zaliczki otrzymuje drogą mailową fakturę zaliczkową. W umowie zawarty jest również m.in. termin realizacji zlecenia, który zawsze w 100% jest dotrzymywany.  O terminie realizacji klient jest informowany z wyprzedzeniem.  Po wykonanym montażu i przeprowadzonym odbiorze technicznym następuje rozlicznie końcowe.

 

Poznaj nasz zespół

Poznaj Team Osłony okienne Łukasz Studziński

Łukasz Studziński

Właściciel firmy Osłony okienne Łukasz Studziński, który w zespole odpowiada za kontakt z klientem, rozpoznaje oraz analizuje potrzeby klienta, sporządza projekty, finalizuje umowy. Odpowiada również za zaopatrzenie, kontakty z dostawcami oraz Social Media. Ogromne ponad siedemnastoletnie doświadczenie w branży osłon okiennych, ponadto posiada 4 letnie doświadczenie jako manager ds. projektów marketingowych.  Skrupulatnie dba o każdy szczegół projektu niezależnie od jego wielkości.  Nie boi się ciężkiej pracy, sam osobiście odpowiada za przyjęcia dostaw zamówionego towaru oraz sprawdzenie jego jakości. W miarę możliwości służy również wsparciem w zakresie serwisu stolarki okiennej.

Jarek

Specjalista ds. montażu osłon okiennych zewnętrznych oraz wewnętrznych.  20 lat doświadczenia jako ekspert montażu m.in. rolet zewnętrznych, markiz, pergoli, rolet materiałowych, moskitier i wielu innych osłon okiennych. Cechuje go determinacja, odwaga, dokładność. Wszelkie prace montażowe wykonuje z należytą starannością.  W wolnych chwilach prywatnie wykonuje  serwis pogwarancyjny oraz montaż osłon zewnętrznych, również tych nie zakupionych w naszej firmie.

Maciek

Specjalista ds. montażu osłon okiennych zewnętrznych oraz wewnętrznych.  7 lat doświadczenia jako ekspert montażu m.in. rolet zewnętrznych, markiz, pergoli, rolet materiałowych, moskitier i wielu innych osłon okiennych. Ponadto posiadam 15 letnie doświadczenie w branży ogólnobudowlanej. Maciek jest osobą komunikatywną, zorganizowaną, sumienną. Z najwyższą starannością dba o kontakt z klientem. Wszelkie prace montażowe wykonuje z należytą starannością.  W wolnych chwilach prywatnie wykonuje serwis pogwarancyjny oraz montaż osłon zewnętrznych, również tych nie zakupionych w naszej firmie.

Pan Andrzej

Pan Andrzej posiada bogate ponad 35-letnie doświadczenie jako montażysta osłon zewnętrznych m.in. rolet zewnętrznych, markiz, pergoli. Jest osobą komunikatywną, zorganizowaną, dokładną. Poza montażem osłon posiada duże doświadczenie zdobyte na produkcji osłon wewnętrznych i zewnętrznych. Jest ekspertem ds. programowania silników różnych producentów. W wolnych chwilach prywatnie wykonuje serwis pogwarancyjny oraz montaż osłon zewnętrznych, również tych nie zakupionych w naszej firmie.

Andrzej

Lider Zespołu Montażystów osłon wewnętrznych, który w firmie odpowiada za montaż rolet materiałowych, żaluzji oraz moskitier. Posiada ponad 30 letnie doświadczenie w branży. Pan Andrzej jest osobą  dokładną, sumienną, punktualną. Podczas montażu skrupulatnie dba o najistotniejszy szczegół. Odpowiada za kontakt z klientem podczas umawiania spotkania na pomiar. W wolnych chwilach prywatnie wykonuje serwis pogwarancyjny oraz montaż osłon wewnętrznych, również tych nie zakupionych w naszej firmie.

Pan Wiesiu

Posiada ponad 35 letnie doświadczenie w branży osłon wewnętrznych. Pan Wiesiu jest osobą sumienną, punktualną, zorganizowany oraz wielozadaniową. Odpowiada za kontakt z klientem podczas umawiania spotkania na pomiar. W wolnych chwilach prywatnie wykonuje serwis pogwarancyjny oraz montaż osłon wewnętrznych, również tych nie zakupionych w naszej firmie.

Arek

Arek jest niezawodnym specjalistą ds. montażu wszystkich osłon okiennych wewnętrznych dostępnych w naszej ofercie. Poza wiedzą praktyczną posiada ogromną wiedzę teoretyczną produktów oferowanych w naszej firmie. Ponad 20-letnie doświadczenie w branży pozwala mu wykonać zawsze dokładny, profesjonalny montaż.  Arek jest osobą komunikatywną, zorganizowaną, podczas instalowania osłon okiennych dużą wagę przykłada do porządku oraz estetyki swojej pracy. W wolnych chwilach prywatnie wykonuje serwis pogwarancyjny oraz montaż osłon wewnętrznych, również tych nie zakupionych w naszej firmie.

Robert

Robert jest ekspertem ds. montażu osłon okiennych wewnętrznych.  Poza montażem rolet posiada ogromne doświadczenie w zarządzaniu produkcją osłon okiennych. Robert potrafi zorganizować swój czas podczas prac montażowych  i zaplanować wykonanie etapów tak, by odbyły się one w terminie.  Wyróżnia go spokój, opanowanie i poczucie estetyki.

 

Prace montażowe osłon zewnętrznych w zależności od zakresu prac wykonywane są przez zespoły 2-3 osobowe.  Montaż osłon wewnętrznych wykonywany jest przez zespoły 1-2 osobowe.

Nasza firma od wielu lat z ww. specjalistami współpracuje na zasadach partnerskich.  Poza naszą firmą wyżej wymienieni specjaliści specjalizują się również w serwisie osłon zewnętrznych (rolet, markiz, żaluzji fasadowych), osłon wewnętrznych (rolet materiałowych, żaluzji pionowych, poziomych, moskitier). Wykonują również montaż osłon zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych nie zakupionych w naszej firmie.

 

serwis okien

Rolety dzień i noc Wrocław