Osłona balkonówPlisy okienne

Plisy okienne – co warto o nich wiedzieć?

Plisy okienne

Plisy okienne, które nazywa się również żaluzjami plisowanymi to nowoczesne rozwiązanie coraz chętniej montowane w domach i mieszkaniach. Z powodzeniem może zastąpić wszelkie inne rodzaje żaluzji czy rolet. Zaletą takiego wykonania jest nieskomplikowana konstrukcja i ogromna uniwersalność.

Jak działają plisy okienne?

Plisy okienne montuje się:

  • w świetle szyby do listwy przyszybowej
  • na wieszakach kątowych do listwy przyszybowej
  • na skrzydle okiennym (bezinwazyjnie)

Są one ręcznie przesuwane na listwach, nie posiadają żadnych skomplikowanych mechanizmów ani linek, które często w innych rozwiązaniach lubią się psuć. Są wykonane z eleganckiego materiału, który chroni przed słońcem i zapewnia niższą temperaturę wewnątrz mieszkania, przepuszczając tylko niewielką ilość światła.

Co bardzo ważne, to fakt, że żaluzje plisowane w żaden sposób nie ograniczają działania okien. Bez żadnego problemu można je otwierać uchylnie, szeroko, pojedynczo jak i podwójnie. Każda plisa jest indywidualnie mocowana do pojedynczej szyby nie wpływając w żaden sposób na okno.

Plisy okienne

Jakie są zalety stosowania plis okiennych?

Największą zaletą stosowania plis okiennych jest ich uniwersalność. Bez żadnego problemu można założyć je na wszystkie okna w domu. Idealnie sprawdzą się zarówno do małych okien na poddaszu, dużych okien pełnowymiarowych, większych powierzchni przeszklonych czy drzwi balkonowych.

Sporym plusem tego rozwiązania jest również cena. Jest to rozwiązanie znacznie tańsze niż montowanie zewnętrznych rolet. Jeśli chciałbyś poznać wycenę plis okiennych u Ciebie w domu – zapraszamy do kontaktu, ponieważ każdy produkt dostępny w naszej ofercie jest wymierzany i wyceniany indywidualnie dla klienta, w trosce o jak najwyższą jakość usług. Nie oznacza to jednak, że by poznać cenę, musisz od razu zamówić pełną usługę. Skontaktuj się z nami, podaj doradcy orientacyjne wymiary okien i powierzchni przeszklonych, a poznasz wstępną wycenę.

Plisy okienne, kiedy są zwinięte są praktycznie niewidoczne i nie zaburzają estetyki wnętrz, zaś rozwinąć je można w sposób całkowicie dowolny – zasłaniając całkowicie powierzchnię okna, do połowy lub tylko dowolną jego część – zarówno część dolną, część górną lub część środkową. Jest to szczególnie przydatne, kiedy jest mocne słońce, które Cię razi przy pracy, a nie chcesz całkowicie zasłaniać dostępu światła. W takim przypadku na środku okna przesuwasz plisę okienną, by osłaniała rażące światło, a reszta powierzchni szyby zostaje nieosłonięta odpowiednio oświetlając pomieszczenie.

Proponowane przez nas produkty są przygotowywanie indywidualnie dla każdego klienta, więc nie musisz przejmować się wymiarami okien czy drzwi balkonowych, bo dostosujemy żaluzje plisowane do każdego okna osobno. Jeden rodzaj plis okiennych możesz wykorzystać zarówno do pokojów, przeszklonego salonu, drzwi balkonowych czy okien dachowych na strychu. Indywidualność naszych rozwiązań to największa zaleta, możesz je zastosować niezależnie od rodzaju przeszklenia oraz rozmiaru okien czy drzwi. Jesteśmy w stanie dopasować żaluzje plisowane do każdych wymiarów.

Poznaj ofertę żaluzji plisowanych na oslonyokienne.com.pl

Oprócz bogatej oferty produktowej, oferujemy również profesjonalny montaż wszelkich osłon okiennych – żaluzji plisowanych, moskitier, rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Skontaktuj się z naszym doradcą, który przedstawi Ci dokładną ofertę dopasowaną do Ciebie. Nie znajdziesz u nas cennika z prostego względu – produkty u nas są wykonywane na indywidualne zamówienie klienta uwzględniając wszelkie materiały i wymiary. Wycena oczywiście jest bezpłatna, a jeśli chcesz poznać tylko orientacyjną cenę to dokonaj pomiarów okien i poinformuj telefonicznie lub mailowo doradcę, który przygotuje dla Ciebie wycenę wstępną. Plisy okienne to jedno z najtańszych rozwiązań i przy okazji niezwykle wygodnych i skutecznych, które zyskuje w ostatnich latach coraz większą popularność, także ze względu na łatwość obsługi i bardzo małą awaryjność spowodowaną zastosowaniem prostych schematów. Wykorzystaj nasze ogromne doświadczenie i skorzystaj z naszych usług.

Zobacz również: