Osłona balkonów

Gdzie kupić moskitiery ramkowe na lato?

Moskitiery drzwiowe Wrocław

Gdzie kupić moskitiery ramkowe na lato. Gorąca wiosna i upalne lato to czas wyjątkowo sprzyjający wypoczynkowi, także w domowym zaciszu. Okazuje się jednak, że relaks i odpoczynek skutecznie potrafią uprzykrzyć drobiazgi. Należą do nich wszechobecne w ciepłe miesiące owady, z komarami na czele. Insekty z łatwością dostają się do wnętrz zarówno nocą, jak i w dzień. To utrapienie nieobce w miastach, miasteczkach i na wsi.

Owszem, można z nimi walczyć, zamykając szczelnie drzwi i okna, ale są lepsze rozwiązania. Należą do nich moskitiery ramkowe. Na lato, wczesną jesień i późną wiosnę trudno znaleźć skuteczniejszy sposób ochrony.

Moskitiery ramkowe w szerokim wyborze

Moskitiery na lato dostępne są w wielu rozmiarach. Łatwo znaleźć w naszym katalogu model dopasowany do okna w sypialni, kuchni czy w salonie. Co ważne, nie ma problemów z wyborem

Moskitiery drzwiowe Wrocław
Moskitiery ramkowe drzwiowe Wrocław

moskitiery ramkowej na wymiar – wystarczy tylko dokładnie zmierzyć wielkość okna i szyby i następnie złożyć zamówienie. To ważna wskazówka, bo wszelkie samodzielne modyfikacje grożą uszkodzeniem moskitiery lub nie gwarantują odpowiedniej estetyki.

Przepływ powietrza

Moskitiery ramkowe nie dość, że skutecznie chronią nas przed komarami, meszkami, osami, muchami czy szerszeniami, to ponadto zapewniają przyjemny przepływ powietrza. Ich budowa w nieznacznym stopniu ogranicza jego cyrkulację. Poza ochroną przed insektami moskitiery całkiem nieźle zabezpieczają przed liśćmi i innymi drobnymi zanieczyszczeniami, które może nieść ze sobą wiatr. Szybki montaż bez użycia specjalnych narzędzi i bez ingerencji w strukturę okienną także zasługuje na uwagę. Decydując się na montaż moskitiery ramkowej, mamy pewność, że powietrze będzie czyste i orzeźwiające. Zaduch? Można o nim zapomnieć, podobnie jak o owadzich intruzach.

Wysoka jakość materiałów

Moskitiery ramkowe na lato wykonane są z wysokiej jakości surowców, co przekłada się na estetykę i trwałość. Siatka wykonana z włókna szklanego z powłoką PVC jest mocna i odporna na zmienne warunki atmosferyczne i zabrudzenia. Wykonana z profili aluminiowych rama, mimo kompaktowych rozmiarów, jest mocna i odporna na ewentualne zniekształcenia. Atutem moskitier ramkowych jest łatwość utrzymania ich w czystości. Do pielęgnacji wystarczy ciepła woda z delikatnym detergentem (nawet mydłem). Z punktu widzenia użytkowników trzeba wspomnieć, że nie ma potrzeby demontowania moskitier na sezon jesienno-zimowy.

Gdzie zamówić moskitiery ramkowe?

Mieszkańcy Dolnego Śląska, nie tylko Wrocławia i okolic, coraz chętniej zamawiają moskitiery ramkowe w naszej firmie. Ulica Niedźwiedzia 24 – tutaj można nas znaleźć we Wrocławiu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów próbki oraz katalogi obejmujące moskitiery, rolety, markizy, plisy czy żaluzje. Aby dokonać wstępnej wyceny zlecenia, wystarczy podać wymiary i rodzaj okien. Gwarantujemy, że mając te dane, nasz pracownik znajdzie optymalne rozwiązanie. Kolejny etap to szczegółowe pomiary na miejscu – jesteśmy otwarci zarówno na zlecenia od osób prywatnych, jak również od przedsiębiorców i instytucji. Po wykonaniu wymiarów i uzgodnieniu innych szczegółów nasza ekipa przyjeżdża o wyznaczonym czasie, by zająć się montażem.

Wrocław, Oława, Oborniki Śląskie, Sobótka, Oleśnica, Kąty Wrocławskie, Bielany Wrocławskie, Oława, Jelcz-Laskowice czy Długołęka – w tych miastach i w ich okolicach nasza firma „Osłony okienne Łukasz Studziński” poleca się jako rzetelny partner zajmujący się sprzedażą, montażem i serwisem zewnętrznych i wewnętrznych systemów okiennych. Jako ochronę przed insektami proponujemy nie tylko moskitiery ramkowe, ale też moskitiery drzwiowe, moskitiery rolowane i moskitiery plisowane.

Zobacz nasze usługi:

Zobacz również: